Architektura MuratorWydarzeniaPogotowie Portfolio: bezpłatne konsultacje on-line

Pogotowie Portfolio: bezpłatne konsultacje on-line

Warszawski oddział SARP i Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej zapraszają na drugą edycję „Pogotowia Portfolio”. Architektoniczno-graficzne konsultacje odbędą się on-line z udziałem przedstawicieli takich pracowni jak Kuryłowicz & Associates, JEMS, APA Wojciechowski, 22Architekci, WXCA i Projekt Praga.

Pogotowie Portfolio: bezpłatne konsultacje on-line
Pogotowie Portfolio edycja 2019

Pogotowie Portfolio skierowane jest zarówno do studentów, jak i absolwentów kierunków architektonicznych z całej Polski. To niepowtarzalna okazja, żeby stworzyć idealne portfolio i omówić je z doświadczonymi architektami. W tym roku organizatorzy zaprosili do współpracy m.in. architektów Kuryłowicz & Associates, JEMS, APA Wojciechowski, 22Architekci, WXCA i Projekt Praga, ale w wydarzeniu wezmą udział także projektanci ze Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej.

Pogotowie Portfolio odbędzie się w całości on-line i zostanie podzielone na dwie główne części: ogólnodostępny webinar „Dobre praktyki graficzne”, podczas którego przedstawiciele STGU omówią zasady projektowania graficznego przydatne w opracowywaniu portfolio architektonicznego oraz skierowane do zainteresowanych konsultacje „Portfolio Review”, które odbędą się w kilku turach przy wirtualnych stolikach (w każdej grupie porad udzielać będzie architekt i projektant graficzny).

Webinar już 27 października o 18.00. Szczegóły na stronie Pogotowie Portfolio SARP × STGU na FB.

Udział w konsultacjach jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy. Do 28 października na adres: kontakt@sarp.warszawa.pl należy wysłać swoje portfolio wraz z oświadczeniem: „Wyrażam zgodę na publiczne udostępnienie mojego portfolio za pomocą platformy streamingowej na potrzeby wydarzenia Pogotowie Portfolio SARP × STGU”. Mail trzeba zatytułować: „Pogotowie Portfolio SARP × STGU”. O dokładnym terminie konsultacji organizatorzy poinformują wkrótce.

Specyfikacja portfolio
• wielkość pliku: max. 10 mB
• format: .pdf
• rozmiar stron: do A4
• liczba stron: max. 25


Tagi:
Workcamp w Łodzi: studentki i studenci remontują dla dzieci W tegorocznej edycji wolontariusze z łódzkiego oddziału KMK PZITB odnawiają Centrum Wsparcia dla Dzieci i Rodzin
Mieszkamy na wodzie – wystawa studentów Politechniki Wrocławskiej W galerii Dizajn BWA Wrocław można oglądać różne koncepcje pływających domów, które podczas zajęć z projektowania architektonicznego przygotowali studenci Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.
Parawanowiec. Architektura dla polskiego plażowicza Projekt stypendystek Fundacji im. Stefana Kuryłowicza został zaprezentowany na tegorocznych Gdynia Design Days.
Urban Summer School - Lublin, Warszawa, Szumin W dniach 26.08.2018 – 8.09.2018 Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki zaprasza na letnie warsztaty, poświęcone realizacjom Oskara i Zofii Hansenów. Zgłoszenia można przesyłać do 7 maja.
Projekty studenckie – SARP Wrocław Dyplom Roku 2018 Prezentujemy wyniki konkursu SARP Wrocław Dyplom Roku 2018 dla absolwentów WA PWr, który organizuje wrocławski oddział SARP we współpracy z Politechniką Wrocławską.
Projekty studenckie – In’n’out village Prezentujemy realizację projektu studentów Politechniki Warszawskiej, który zwyciężył w międzynarodowym konkursie na rozbudowę kompleksu przedszkolnego Liangmeng w Pu’an w Chinach.