Architektura MuratorWydarzeniaRozmowy Oddziału Warszawskiego SARP: spotkanie z Jocelynem Fillardem

Rozmowy Oddziału Warszawskiego SARP: spotkanie z Jocelynem Fillardem

Warszawski oddział SARP zaprasza na pierwsze spotkanie z nowego cyklu poświęconego wiodącym tematów z dziedziny architektury i planowania przestrzennego. Gościem wieczoru będzie francuski architekt Jocelyn Fillard, partner pracowni SUD Architectes.

Rozmowy Oddziału Warszawskiego SARP: spotkanie z Jocelynem Fillardem
Przebudowa zabytkowych kamienic przy Foksal w Warszawie [GALERIA] Dobiega końca renowacja dwóch XIX-wiecznych kamienic przy Trakcie Królewskim według projektu pracowni ProArt i SUD Architectes. W budynkach znajdują się jedne z najdroższych apartamentów w stolicy. Za dwa z nich nabywca zapłacił ostatnio 17 mln zł!
Hotel Europejski Od_Nowa [GALERIA] Po blisko czterech latach prac modernizacyjnych oddano do użytku Hotel Europejski w Warszawie. Projekt przebudowy opracowało biuro SUD Architectes, za wnętrza odpowiada natomiast WWAA wraz ze scenografem Borisem Kudličką, pracownia APA Wojciechowski oraz hiszpański dizajner Lázaro Rosa-Violán i BDA.
Modernizacja dwóch kamienic w Warszawie Projekt adaptacji dwóch XIX-wiecznych kamienic przy ul. Foksal na luksusowy apartamentowiec przygotowały pracownie ProArt i SUD Architectes.
Biurowiec Grand Central w Katowicach Za projekt odpowiada biuro SUD Architekci – to samo, w którym powstała koncepcja Galerii Katowickiej.
Hotel Europejski w Warszawie Największym wyzwaniem było wkomponowanie w zabytkowy gmach dwóch nowych poziomów. Architekci zdecydowali się na nadbudowę powtarzającą geometrię historycznej konstrukcji dachu – o przebudowie Hotelu Europejskiego piszą Joecelyn Frederic Fillard i Paweł Marczak z SUD Architectes Polska.
Galeria Katowicka otwarta. Galeria zdjęć W Katowicach rozpoczęła działalność nowa galeria handlowa zintegrowana z dworcem kolejowym. Budynek zaprojektowany został przez biuro SUD architects, projekt wnętrz przygotowała medusagroup. Głównym wykonawcą jest Strabag