Architektura MuratorWydarzeniaTargi Dom Inteligentny DI EXPO 2015

Targi Dom Inteligentny DI EXPO 2015

W dniach 2-4 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się czwarta edycja targów elektroniki użytkowej DI EXPO.

Targi Dom Inteligentny DI EXPO 2015

W trakcie jednego weekendu będzie można poznać ofertę wielu producentów i instalatorów. Obok najnowszych rozwiązań automatyki domowej zaprezentowane zostaną nowoczesne urządzenia AGD-RTV i mobile. Targi przeznaczone są dla instalatorów, architektów i projektantów, a także osób, które budują nowy dom czy apartament, lub remontują mieszkanie. Jak mówi Arkadiusz Walus, pomysłodawca i współorganizator wydarzenia, stworzy ono okazję, by zobaczyć i dotknąć produkty, sprawdzić ich działanie, porozmawiać z producentami i specjalistami.

Oprócz prezentowanych już na wcześniejszych edycjach targów Dom Inteligentny działów elektroniki i automatyki domowej (ABB, EATON, GIRA, JUNG, SCHNEIDER, ZAMEL), będzie można zapoznać się z ofertą producentów nowoczesnych okien i bram (HORMANN, INTERNORM, WIŚNIOWSKI), systemów klimatyzacji i ogrzewania (DAIKIN i ROTEX), jak również wyposażenia i narzędzi służących do pielęgnacji ogrodu (HUSQVARNA i GARDENA). Branżę audio-video reprezentować będą DENON, ONKYO, SONY, SONUS FABER, STEINWAY i YAMAHA oraz PANASONIC. W tym roku pojawi się też nowa, rozbudowana strefa AGD.

Piątek będzie dniem szkoleń, prezentacji, konferencji dla architektów i projektantów. Sobota i niedziela to dni dedykowane klientom indywidualnym.

Targi Dom Inteligentny DI EXPO 2015
2-4 października, Stadion Narodowy w Warszawie
Szczegóły na stronie: http://dominteligentny.pl/targi/

Smart home – systemy sterowania Häfele dla domu inteligentnego Smart home to dom, w którym zintegrowane instalacje umożliwiają sterowanie poszczególnymi elementami wyposażenia domu. Systemy oświetleniowe i systemy kontroli dostępu Häfele służą indywidualizacji przestrzeni, zwiększeniu jej funkcjonalności oraz oszczędności energii w domu inteligentnym