Architektura MuratorWydarzeniaW pogoni za ciszą: wydarzenie on-line

W pogoni za ciszą: wydarzenie on-line

Jakie są najskuteczniejsze metody walki z hałasem? Gdzie znajdują się najgłośniejsze i najcichsze miejsca w Polsce? I dlaczego cisza ma dla nas tak duże znaczenie? Już 17 września wyjątkowe wydarzenie on-line organizowane przez Stowarzyszenie Komfort Ciszy i Saint-Gobain.

W pogoni za ciszą:  wydarzenie on-line

Czym jest hałas? Jak na nas wpływa? Jak walczyć z hałasem w domu i w biurze? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą organizatorzy spotkania „W pogoni za ciszą”. Wydarzenie on-line odbędzie się 17 września w godz. 17.00-18.30. Podczas prezentacji poznasz m.in. szczegóły raportu „Polska w decybelach” opracowanego przez ekspertów Saint-Gobain przy współudziale Stowarzyszenia Komfort Ciszy, dowiesz się, gdzie są najgłośniejsze i najcichsze miejsca w Polsce i dlaczego cisza ma dla nas tak duże znaczenie. Będziesz mieć okazję zobaczyć także specjalny, premierowy pokaz poświęcony hałasowi przygotowany przez specjalistów Centrum Nauki Kopernik i posłuchać, co o hałasie i jego wpływie na nasze życie ma do powiedzenia Radek Kotarski, youtuber i popularyzator wiedzy prowadzący kanał Polimaty . Aby zdobyć bezpłatną wejściówkę wystarczy rejestracja na stronie www.wpogonizacisza.pl.

W projekcie aktywnie uczestniczą marki Saint-Gobain: Autover, Building Glass Polska, Ecophon, Glassolutions, Isover, Leca, Rigips, Sekurit, Vetrotech oraz Weber.

W pogoni za ciszą – wydarzenie on-line
Kiedy:
17 września, godz. 17.00-18.30

Tagi:
Ekoakustyka w biurach: nowe panele akustyczne przyjazne środowisku Dobrze zaprojektowana akustyka w biurach ma znaczący wpływ na zdrowie i kreatywność pracowników. VANK stale dostosowuje swoje boksy do współczesnych potrzeb. Nowe panele akustyczne tworzone są zgodnie z metodologią Nature Centered Design. Bo zielone biura szanujące naturę to przyszłość. Do nich też będą chcieli wracać pracownicy.
Akustyka biura – jak sprawić, by spełniała oczekiwania pracowników? [WIDEO] Publikujemy nagranie webinarium „Akustyka biura – jak sprawić, by spełniała oczekiwania pracowników?”. Najnowsze badania, wytyczne i wskazówki dla projektantów omawia Magda Szubert, specjalistka z dziedziny akustyki i psychoakustyki.
Kabiny akustyczne HAKO To propozycja na wydzielanie cichych stref we wnętrzach, bez konieczności stawiania trwałych ścian.
Jak zaprojektować ciszę i komfort Efektem współpracy polskich projektantów i polskich producentów jest nowatorskie rozwiązanie, które nie tylko skutecznie redukuje poziom hałasu w pomieszczeniu, ale także wyróżni się w nim ciekawą formą. Poznajcie panele akustyczne EHØ.
Biuro firmy doradczej EY w Warszawie. Rozwiązania akustyczne dla nowych form pracy Przebudowa warszawskiego biura firmy doradczej EY to przykład zastosowania nowoczesnych rozwiązań akustycznych dla nowych typów przestrzeni biurowych.
Centrum Technologii Trumpf Polska w Warszawie. Akustyka wnętrz - indywidualne rozwiązania Siedziba firmy Trumpf Polska w Warszawie jest przykładem architektury, w której, mimo bardzo prostej formy, zadbano o szlachetność wyrazu i komfort pracowników.