Architektura MuratorWydarzeniaZrównoważone miasta: webinar PM Academy

Zrównoważone miasta: webinar PM Academy

W ramach PM Academy firma Project Management zaprasza na kolejny webinar z cyklu „Zrównoważona architektura i budownictwo”. Tym razem na temat miast przyjaznych dla środowiska i lokalnej społeczności. „Architektura-murator” jest patronem medialnym spotkania.

Zrównoważona architektura i budownictwo: webinar PM Academy

Najnowszy webinar PM ACADEMY z cyklu „Zrównoważona architektura i budownictwo” odbędzie się we wtorek 8 grudnia o godz. 16.00 na platformie MC TEAMS. Tym razem uczestnicy rozmawiać będą o zrównoważonych miastach.

W programie spotkania prezentacje Marii Dolniak i Daniela Hojniaka zeSweco Consulting pt. Miasta i dzielnice przyjazne dla środowiska oraz lokalnej społeczności na przykładzie certyfikacji BREEAM Communities i WELL Community Standard oraz Ewy Kowalskiej-Ocneanu i Małgorzaty Miroty-Karp z WSP Polska pt. BREEAM Communities dla inwestycji mieszkaniowej (case study: SOHO by YAREAL). Rejestracja poprzez platformę Evenea.AFI V.Offices w Krakowie z najwyższym na świecie wynikiem certyfikacji BREEAM Krakowski biurowiec AFI V.Offices projektu Iliard Architecture & Interior Design otrzymał  certyfikat BREEAM na poziomie Outstanding, zdobywając aż 98,87%. To najwyższy wynik w historii systemu certyfikacji operatora BRE Global dla polskiej inwestycji. Biorąc zaś pod uwagę klasyfikację budynków BREEAM International, jest to najwyżej oceniony budynek biurowy na świecie.