Architektura MuratorŻycie w Architekturze2015Nowoczesne i funkcjonalne Miejsca Obsługi Podróżnych

Nowoczesne i funkcjonalne Miejsca Obsługi Podróżnych

Dzisiejsze stacje paliw ORLEN w niczym nie przypominają miejsc, w których podróżni zatrzymują się tylko po to, by napełnić bak. Aby wyjść naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom klientów wobec tego segmentu rynku, firma PKN ORLEN rozwija sieć stacji ze szczególnym uwzględnieniem stacji autostradowych oraz tych przy drogach ekspresowych, modernizuje istniejące już obiekty oraz ciągle poszerza ofertę pozapaliwową, w tym również szeroko rozumianą ofertę gastronomiczną.

Miejsca Obsługi Podróżnych Orlen
Jedno z dzisiejszych Miejsc Obsługi Podróżnych, fot. Orlen
Tagi:
Młodzi, utalentowani, z przyszłością 9 października 2015 roku, w Teatrze Wielkim w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala „Polacy z werwą”. Siedmiu Laureatów Plebiscytu, którego inicjatorem jest PKN ORLEN, z rąk jurorów odebrało nagrody finansowe oraz statuetki zaprojektowane przez Pawła Althamera. Nagrodą Specjalną uhonorowano Olgę Malinkiewicz, wynalazczynię fotowoltaicznych materiałów opartych na perowskitach. Wyróżnienie otrzymali polscy medaliści Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce - Pekin 2015.
Plebiscyt "Polacy z werwą" - głosuj na architekta! Tylko do 6 września można oddawać głosy w plebiscycie "Polacy z werwą", który promuje najzdolniejszych Polaków i ich osiągnięcia. Wśród nominowanych z 7 różnych dziedzin znalazł się architekt Maciej Siuda. Laureatów poznamy na początku października 2015.