Architektura MuratorŻycie w ArchitekturzeORLEN – tu zatankujesz bezpiecznie

ORLEN – tu zatankujesz bezpiecznie

PKN ORLEN wyposaża stacje paliw w specjalistyczne urządzenia oczyszczające i filtrujące powietrze. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników. Na kierowców czekają też rozwiązania przyspieszające tankowanie i ułatwiające płatność za paliwo.

ORLEN – tu zatankujesz bezpiecznie

Docelowo sterylizatory znajdą się na wszystkich 1792 stacjach paliw ORLEN w całej Polsce. Na bieżąco będą filtrować i oczyszczać powietrze. Na stacjach ORLEN kierowcy mogą także płacić za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, bez wchodzenia do budynku stacji i bez kontaktu z innymi osobami. Wystarczy zainstalować w swoim smartfonie aplikację VITAY z usługą ORLEN Pay. Klienci, którzy korzystają z aplikacji, otrzymają fakturę i mają naliczane punkty VITAY. ORLEN Pay umożliwia nie tylko zdalny zakup paliwa, ale także innych produktów dostępnych na podjeździe, m.in. płynu do dezynfekcji rąk czy płynu do spryskiwaczy, a na wybranych stacjach można tak zapłacić również za skorzystanie z myjni. Zakupy można realizować ze zniżką wynikającą z Karty Dużej Rodziny lub karty rabatowej BiznesTank.

Na wybranych 382 stacjach paliw ORLEN w Polsce płatność za tankowanie bez wchodzenia do budynku stacji umożliwiają mobilni kasjerzy. To pracownicy stacji wyposażeni w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy. Przyjmują oni płatność za paliwo bezpośrednio na podjeździe. U mobilnego kasjera można kupić dowolny produkt z całej oferty stacji. ORLEN uruchomił również na 300 stacjach tzw. kasy ekspresowe umieszczone przy drzwiach wejściowych.
W całej sieci ORLEN w regularnej sprzedaży dostępne są płyny do dezynfekcji rąk produkowane przez ORLEN OIL, a także maski ochronne, pochodzące głównie od krajowych producentów. Ponadto dla klientów dostępne są jednorazowe rękawiczki. Dystrybutory paliwowe i wnętrze sklepu oraz myjni są regularnie dezynfekowane.


belka zwa 2020
Tagi:
Mobilny Kasjer rozładuje kolejkę na stacji W okresach nasilonego ruchu – np. gdy wyjeżdżamy na weekendy lub z nich wracamy – i chcemy zatankować, zniechęcają nas duże kolejki na stacjach. ORLEN postanowił ten problem rozwiązać wprowadzając Mobilnego Kasjera. Przyjmuje on płatności za paliwo na podjeździe, bezpośrednio po tankowaniu.
Przyspieszanie tankowania na stacjach ORLEN Nic tak nie irytuje na drodze jak stanie w korku. Zwłaszcza gdy śpieszymy się na ważne spotkanie lub do domu, do rodziny. Podobnie jest na stacjach paliw. Długa kolejka oczekujących do myjni? Sznur samochodów do dystrybutora? Przecież nie mamy na to czasu!
Stacje paliw w XXI wieku – rozmowa z Pawłem Nickim z PKN ORLEN W najbliższej przyszłości kluczowe dla rozwoju i efektywności architektury stacji paliw będzie aktywne podejście inwestorów do wymogów ekologicznych i zasad zrównoważonego rozwoju – mówi Paweł Nicki, kierowniki działu standaryzacji stacji paliw w PKN ORLEN.
Udogodnienia na stacjach ORLEN Klienci odwiedzający stacje ORLEN będą mogli skorzystać z specjalnego pakietu usług, które znacząco usprawnią usługę tankowania.
Młodzi, utalentowani, z przyszłością 9 października 2015 roku, w Teatrze Wielkim w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala „Polacy z werwą”. Siedmiu Laureatów Plebiscytu, którego inicjatorem jest PKN ORLEN, z rąk jurorów odebrało nagrody finansowe oraz statuetki zaprojektowane przez Pawła Althamera. Nagrodą Specjalną uhonorowano Olgę Malinkiewicz, wynalazczynię fotowoltaicznych materiałów opartych na perowskitach. Wyróżnienie otrzymali polscy medaliści Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce - Pekin 2015.
Plebiscyt "Polacy z werwą" - głosuj na architekta! Tylko do 6 września można oddawać głosy w plebiscycie "Polacy z werwą", który promuje najzdolniejszych Polaków i ich osiągnięcia. Wśród nominowanych z 7 różnych dziedzin znalazł się architekt Maciej Siuda. Laureatów poznamy na początku października 2015.