Architektura MuratorArchitekci

Kto jest kim w Architekturze

 Easst.com
Easst.com
Easst.com
ul. Woźna 9/3
61-777 Poznań
tel. 502 729 794
604 564 443
e-mail:office@easst.com
www.easst.com

Easst.com istnieje w Poznaniu od 2005 roku i jest dynamicznie rozwijającym się biurem projektowym. Reprezentuje młode pokolenie polskich architektów – otwarte na świat i podążające za światowymi trendami. Marcin Sucharski i Łukasz Sterzyński ukończyli WA PP w 2001 roku, Łukasz Sterzyński ma też dyplom uczelni architektonicznej w Strasburgu, obaj pracowali w Szwajcarii. Easst.com projektuje zarówno architekturę, jak i wnętrza, wśród nich SQ w Starym Browarze (2005) i jego nową aranżację (2010), budynki mieszkaniowe wielorodzinne, obiekty służby zdrowia, spa oraz domy. Pracownia ma na swoim koncie zwycięstwo w konkursie na kamienicę w Poznaniu, zagospodarowanie bulwaru nadmorskiego w Helu, wyróżnienie w konkursie na Szkołę Muzyczną w Poznaniu. Obecnie w samym Poznaniu realizowane są projekty pracowni dotyczące ścisłego centrum: kamienica przy ul. Półwiejskiej, na Ostrówku oraz przy ul. Bukowskiej. Pracownia pracuje również nad obiektami poza Polską, jest w trakcie pracy nad centrum kultury w Berlinie. Dbają o ścisłe powiązanie architektury z identyfikacją wizualną miejsca – grafiką reklamową, wzornictwem, współpracując z grafikami i dizajnerami. Są też firmą wykonawczą, która, pełniąc funkcję inwestora zastępczego, realizuje obiekty pod klucz lub przejmuje proces zarządzania budową.

Łukasz Sterzyński

Łukasz Sterzyński

Marcin Sucharski

Marcin Sucharski

Budynek mieszkalny Piątkowska 133 w Poznaniu W miejscu dzikiego parkingu na poznańskich Winiarach powstał apartamentowiec Piątkowska 133. Budynek, stanowiący w założeniu trawestację historycznej kamienicy, zaprojektowała lokalna pracownia Easst Architects.
Zespół biurowy na Kopaninach w Poznaniu Na zdegradowanych terenach poznańskiej Kopaniny rozpoczęła się budowa biurowców projektu pracowni easst.com
Biurowiec na Winogradach w Poznaniu Dawny biurowiec przy ulicy Wilczak zyska nowe oblicze. Projekt przebudowy przygotowała pracownia Easst.com.
Budynek mieszkalno-usługowy w Poznaniu Założeniem architektów było wypełnienie tkanki miejskiej w prestiżowym miejscu Poznania, w niedalekiej odległości od takich obiektów jak Poznań Financial Center, Andersia Tower oraz Stary Browar. Za projekt odpowiada pracownia Easst.com.
Budynek biurowy w Poznaniu Okolice poznańskiej ulicy Wilczak w ostatnich latach uległy znacznym przeobrażeniom. Dominujące niegdyś funkcje przemysłowe, w ostatnich latach zastąpiły mieszkalne. Pracownia Easst.com opracowała nawiązujący do przeszłości miejsca projekt przebudowy i nadbudowy biurowca z przełomu lat 60-tych i 70-tych.
Dom jednorodzinny w Gdyni projektu Easst.com Wąski dojazd do posesji, życzenie inwestora, by umieścić dużą halę garażową pod powierzchnią całej działki przy konieczności zachowania zabytkowego drzewa, to największe trudności, jakie architekci napotkali podczas projektowania tego domu. Uproszczoną formalnie bryłę pokryto mozaiką z grafitowych płyt włókno-cementowych.
Biurowiec Quartz Office w Poznaniu Na poznańskim Górczynie, przy głównym wjeździe do miasta od strony Wrocławia, powstaje budynek o charakterystycznej trójkątnej bryle. Za jego projekt odpowiada pracownia Easst.com.
Quartz office projektu Easst.com Zaprojektowany przez pracownię Easst.com biurowiec Quartz office stanie na poznańskim górczynie. Najbardziej charakterystycznym elementem budynku będzie jego dynamiczna forma ze spiczastym narożnikiem.
Dom jednorodzinny w Poznaniu projektu Easst.com Największym wyzwaniem było wpasowanie obszernego programu funkcjonalnego zaproponowanego przez inwestora na bardzo małej działce o powierzchni zaledwie 290 m2 i o szerokości frontu poniżej 16 metrów. Projekt stał się skomplikowaną łamigłówką, jednak im więcej ograniczeń tym ciekawszy jest proces projektowy. O domu jednorodzinnym w Poznaniu piszą autorzy - Łukasz Sterzyński i Marcin Sucharski z pracowni Easst.com.
Dom w Małopolsce projektu Easst.com Poznańska pracownia architektoniczna Easst.com zaprojektowała Dom w lesie dla czteroosobowej rodziny