Innowacje w architekturze TOP 10 – prezentacja finalistów i otwarte obrady jury

i

Autor: Archiwum Architektury

Innowacje w architekturze TOP 10 – prezentacja finalistów i otwarte obrady jury

2017-10-17 17:54

Zapraszamy na otwartą dla publiczności prezentację finałowych projektów i realizacji w konkursie Innowacje w architekturze. Już 27 października ich autorzy będą musieli udowodnić, że to one zasługują na miano najbardziej innowacyjnych w Polsce, a następnie zmierzą się ze szczegółowymi pytaniami jurorów. Wstęp wolny!

Redakcja miesięcznika „Architektura-murator” zaprasza na otwartą dla publiczności prezentację finałowych projektów i realizacji w II etapie konkursu Innowacje w architekturze. Już 27 października ich autorzy będą musieli udowodnić, że to właśnie one zasługują na miano najbardziej innowacyjnych w Polsce, a następnie spróbują zmierzyć się ze szczegółowymi pytaniami jury, w którego skład wchodzą znani z innowacyjnego myślenia i sposobu pracy architekci – Robert Konieczny (przewodniczący), Piotr Kuczia, Marlena Happach, Radosław Stach oraz redaktor naczelna miesięcznika „Architektura-murator” Ewa P. Porębska.

Każda z pracowni architektonicznych przedstawi krótką prezentację, po której każdorazowo sędziowie będą mieli możliwość zadawania uzupełniających pytań. Po zakończeniu spotkania odbędzie się zamknięte posiedzenie jury, podczas którego zostanie wyłoniony zwycięzca. Otwarta dla publiczności prezentacja finałowych projektów i realizacji odbędzie się 27 października 2017 roku w budynku Akademii Sztuk Pięknych przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39 w Warszawie. Kategoria Pracownia oceniana będzie na podstawie przesłanych materiałów na kolejnym zamkniętym posiedzeniu. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali Innowacyjności 16 listopada 2017 roku.

Prezentacja finalistów w kategorii Innowacyjny Projekt / Realizacja i otwarte obrady jury

Nowy budynek ASP, Warszawa, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39

27 października 2017 roku, godz. 16.00-20.00

Wstęp wolny!

Sponsorzy główni:

Sponsor technologiczny: