MDŁ

i

Autor: Marcin Czechowicz

Rusza czwarta edycja konfrontacji Młodzi do Łodzi 2018! Zapraszamy architektów ≤ 40

2013-06-04 11:31

27 marca 2018 rozpoczęła się rejestracja do udziału w czwartych ogólnopolskich konfrontacjach młodych architektów. Podczas tych spotkań młodzi architekci próbują odpowiedzieć na pytania do czego dążą i z jakimi problemami muszą się mierzyć. Zgłoś się już teraz!

Redakcja miesięcznika Architektura-murator już po raz czwarty organizuje spotkanie dla młodych architektów Młodzi do Łodzi. Do udziału zapraszamy dyplomowanych absolwentów wydziałów architektury, właścicieli lub współwłaścicieli pracowni architektonicznych, partnerów w biurach architektonicznych, projektantów zatrudnionych w biurach architektonicznych, wolnych strzelców, pracowników naukowo-dydaktycznych, architektów pracujących w urzędach. Do udziału w spotkaniu zaproszeni są architekci, którzy do dnia rozpoczęcia spotkania Młodzi do Łodzi 2013 nie ukończyli 40 roku życia. Warunkiem uczestnictwa w konfrontacjach Młodzi do Łodzi jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, wniesienie opłaty zgłoszeniowej w wysokości 160 zł oraz wykonanie planszy w wersji elektronicznej odpowiadającej na pytanie „Kim jestem?” (czym się zajmuję, do czego dążę). Prace wykonane mogą być w technice dowolnej, zgodnie z zaproponowanym przez redakcję projektem graficznym.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 23 kwietnia 2018 roku, i może ulec zmianie w związku z wyczerpaniem puli dostępnych miejsc. Po wypełnieniu ankiety na stronie internetowej oraz wniesieniu opłaty 160 zł (na pokrycie kosztów materiałów konferencyjnych oraz wydrukowanie plansz). Ponadto, każdy z uczestników w ramach opłaty otrzymuje półroczną prenumeratę miesięcznika lub półroczne przedłużenie.

Zarejestrowany uczestnik  zobowiązany jest do wykonania plansz w wersji elektronicznej. Ostateczny termin nadsyłania plansz upływa 27 kwietnia 2018 roku. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wystawiania, fotografowania i filmowania przysłanych plansz w ramach akcji Młodzi do Łodzi oraz późniejszych ich publikacji bez ograniczeń czasowych.