Starzy na plaży – znamy termin spotkania

i

Autor: Archiwum Architektury Fot. NAC/archiwum Grażyny Rutkowskiej

Starzy na plaży – znamy termin spotkania

2019-03-21 14:47

Z okazji 25-lecia „Architektury-murator”, kombatantów naszych architektonicznych konfrontacji Młodzi do Łodzi i wszystkich zainteresowanych architektów po 40 roku życia zapraszamy na towarzyskie spotkanie do Sopotu.

W 2003, 2008, 2013 i 2018 roku miesięcznik „Architektura-murator” zorganizował Ogólnopolskie Konfrontacje Młodych Architektów Młodzi do Łodzi przeznaczone dla architektek i architektów, którzy nie ukończyli 40 roku życia. Za każdym razem dla części uczestników była to ostatnia możliwość wzięcia udziału w tym integracyjnym wydarzeniu.

Już podczas pierwszej edycji, w 2003 roku, Dariusz Herman zaproponował organizację spotkań Starzy na plaży – adresowanych do tych, którzy z racji wieku nie będą mogli pojawiać się na Młodych do Łodzi. Pomysł był przywoływany podczas kolejnych konfrontacji. Dziś, po szesnastu latach, przyszedł czas na jego realizację.

Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 25-lecia „Architektury-murator” wszystkie architektki i wszystkich architektów, którzy w 2019 roku mają więcej niż 40 lat, a więc nie mogą już wziąć udziału w wydarzeniach przeznaczonych dla młodych architektów, zapraszamy na ogólnopolskie spotkanie Starzy na plaży.

Starujemy w piątek 7 czerwca o godz. 19.00. Więcej informacji podamy wkrótce m.in. na stronie jubileuszu.