Z wizją w przyszłość: Business Garden Warszawa

i

Autor: Archiwum Architektury

Z wizją w przyszłość: Business Garden Warszawa

2019-10-01 18:45

Zielony charakter zespołu biurowego Business Garden to nie tylko liczne rozwiązania energooszczędne, ale też ogólnodostępny miejski ogród, będący miejscem rekreacji pracowników oraz mieszkańców sąsiednich terenów. W jubileuszowym cyklu z Wizją w przyszłość prezentujemy znaczące inwestycje, które na przestrzeni ostatnich 25 lat zmieniały przestrzeń polskich miast.

Zespół Business Garden tworzy siedem sześciopiętrowych obiektów biurowych zajmujących wraz z otaczającym ogrodem powierzchnię ponad siedmiu hektarów. W ramach kompleksu, zaprojektowanego przez pracownię JSK Architekci, powstał też budynek hotelowo-biurowy autorstwa uznanego francuskiego architekta Massimiliano Fuksasa. Z okazji jubileuszu 25-lecia miesięcznik „Architektura-murator” prezentuje cykl filmów ukazujących znaczące inwestycje, które w ciągu ostatniego ćwierćwiecza zmieniały przestrzeń polskich miast.


W 2019 roku mija 25 lat od wydania pierwszego numeru „Architektury-murator”. Sprawdź, co przygotowaliśmy z okazji jubileuszu: www.architektura25.pl


Patroni:                                                                      Patron honorowy:

Partner instytucjonalny:

Partnerzy 25-lecia: