Architektura MuratorKonkursyKonkurs na najpiękniejsze wizualizacje z drzwiami DRE Supreme by K. Miruć

Konkurs na najpiękniejsze wizualizacje z drzwiami DRE Supreme by K. Miruć

Jesteś projektantem, architektem, grafikiem lub designerem? Umiesz tworzyć piękne wizualizacje wnętrz? Koniecznie weź udział w konkursie organizowanym przez DRE! Stwórz wizualizację z drzwiami z linii DRE Supreme by K. Miruć i wygraj nawet 10 000 złotych. Zgłoszenia można wysyłać do 16 maja.

Konkurs na najpiękniejsze wizualizacje z drzwiami dre supreme by k. Miruć

Zasady konkursu

1. Wejdź na stronę supreme.dre.pl/konkurs i pobierz materiały z drzwiami DRE Supreme
2. Wykonaj wizualizację. Przygotuj od 2 do 5 ujęć wnętrza. Krótszy bok wizualizacji musi mieć min. 1500 pikseli oraz min. 300 dpi. Pliki powinny być zapisane w formacie .jpg, .jpeg, .png lub .tiff i nie przekroczyć w sumie 100 MB
3. Do 16 maja 2022 roku wyślij zgłoszenie poprzez formularz dostępny na stronie supreme.dre.pl/konkurs. Podaj swoje dane, zamieść pliki oraz dodaj krótki opis projektu.
4. Czekaj na ogłoszenie wyników 25 maja 2022 roku.

Nagrody

Wyboru najlepszych prac dokona jury: architekt oraz projektant linii DRE Supreme – Krzysztof Miruć oraz przedstawicielka DRE - Karolina Filipowicz. Pula nagród w konkursie wynosi aż 33 000 PLN.
1. miejsce - 10 000 PLN
2. miejsce - 8 000 PLN
3. miejsce – 5 000 PLN
10 wyróżnień po 1 000 PLN

Więcej informacji na stronie supreme.dre.pl/konkurs.

Tagi:
Gdyński Modernizm w Obiektywie: konkurs fotograficzny Trwa 12. edycja konkursu fotograficznego Gdyński Modernizm w Obiektywie 2022. Zgłoszenia do 12 sierpnia.
Top Woman in Real Estate 2022: wyniki konkursu Poznaliśmy wyniki konkursu Top Woman in Real Estate 2022. Wśród nagrodzonych po raz pierwszy mężczyzna!
Ostatnie dni na zgłoszenie do konkursu o ekobudownictwie Jesteś studentem i interesujesz się ekologicznymi rozwiązaniami? Jeszcze tylko do 14 marca możesz zgłosić się do konkursu. Zadanie konkursowe polega na zaprezentowaniu ciekawego i ekologicznego rozwiązania, które może wpłynąć na zmianę sposobu, w jaki budujemy, mieszkamy i żyjemy.  Możesz je wykonać za pomocą infografiki, krótkiego filmu lub tekstu. Zaprezentowane przez Ciebie rozwiązanie może być zarówno Twoim autorskim pomysłem, jak i koncepcją, która jest już powszechnie stosowana. Zanim przystąpisz do pracy, zapoznaj się z krótką listą inspiracji.
9. edycja konkursu dla młodzieży w ramach programu Kształtowanie przestrzeni Organizatorzy programu edukacyjnego Kształtowanie Przestrzeni zapraszają młodzież w wieku 12-19 lat do udziału w konkursie na niezwykłe opowieści o miejscu zamieszkania.
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Tree house 2021 Anna Piątek, Piotr Gajdka i Mikołaj Kociołek zdobyli wyróżnienie w międzynarodowym konkursie na zaprojektowanie domku na drzewie Tree house 2021. Projekt jest nie tylko spełnieniem dziecięcych marzeń, lecz także odpowiedzią na bieżące problemy, z którymi mierzy się ludzkość.
Linoleum od nowa: wyniki konkursu Poznaliśmy laureatów konkursu na najlepsze projekty i realizacje z wykorzystaniem ekologicznego linoleum meblowego. Główne nagrody zdobyli Katarzyna Dobiecka oraz biuro Algorytm Design!