Architektura MuratorKonkursyRytm światła a sposób formowania przestrzeni mieszkalnych. Konkurs

Rytm światła a sposób formowania przestrzeni mieszkalnych. Konkurs

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego we współpracy z Agencją SOMA - organizatorem Targów Światło 2013 oraz śląskimi pracowniami architektonicznymi AIR Jurkowscy Architekci, medusagroup, Goczołowie Architekci i OVO Grąbczewscy Architekci zaprasza do udziału w konkursie  na projekt zabudowy mieszkaniowej

Konkurs zorganizowany został jako wydarzenie towarzyszące konferencji Architektura-Światło-Przestrzeń, odbywającej się 12 marca 2013 w ramach Targów SWIATŁO 2013.
Celem konkursu jest badanie wpływu światła naturalnego i sztucznego na życie człowieka. Uczestnicy przygotować mają koncepcję obiektu mieszkaniowego, jedno- lub wielorodzinnego, uwarunkowaną relacją między działaniem światła, a funkcją i formą budynków. 
Do udziału w konkursie zaproszeni są projektanci, architekci, artyści i naukowcy. Prace przygotowane mogą być przez indywidualnych uczestników, lub zespoły liczące nie więcej, niż cztery osoby.

Nagrody
I nagroda - lampa i tablet
II nagroda - tablet
III nagroda - tablet
3 równorzędne wyróżnienia – lampy

Terminy
1.03.2013- składanie prac konkursowych
1-8.03.2013 - prace Sądu konkursowego
12.03.2013 - rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste ogłoszenie wyników
Organizator konkursu zastrzega możliwość zmiany w zakresie nagród i wyróżnień


Więcej informacji, karta zgłoszeniowa i regulamin: http://www.lightfair.pl/strony.strona.160.0.html

Gdyński Modernizm w Obiektywie: konkurs fotograficzny Trwa 12. edycja konkursu fotograficznego Gdyński Modernizm w Obiektywie 2022. Zgłoszenia do 12 sierpnia.
Top Woman in Real Estate 2022: wyniki konkursu Poznaliśmy wyniki konkursu Top Woman in Real Estate 2022. Wśród nagrodzonych po raz pierwszy mężczyzna!
Konkurs na najpiękniejsze wizualizacje z drzwiami DRE Supreme by K. Miruć Jesteś projektantem, architektem, grafikiem lub designerem? Umiesz tworzyć piękne wizualizacje wnętrz? Koniecznie weź udział w konkursie organizowanym przez DRE! Stwórz wizualizację z drzwiami z linii DRE Supreme by K. Miruć i wygraj nawet 10 000 złotych. Zgłoszenia można wysyłać do 16 maja.
Ostatnie dni na zgłoszenie do konkursu o ekobudownictwie Jesteś studentem i interesujesz się ekologicznymi rozwiązaniami? Jeszcze tylko do 14 marca możesz zgłosić się do konkursu. Zadanie konkursowe polega na zaprezentowaniu ciekawego i ekologicznego rozwiązania, które może wpłynąć na zmianę sposobu, w jaki budujemy, mieszkamy i żyjemy.  Możesz je wykonać za pomocą infografiki, krótkiego filmu lub tekstu. Zaprezentowane przez Ciebie rozwiązanie może być zarówno Twoim autorskim pomysłem, jak i koncepcją, która jest już powszechnie stosowana. Zanim przystąpisz do pracy, zapoznaj się z krótką listą inspiracji.
9. edycja konkursu dla młodzieży w ramach programu Kształtowanie przestrzeni Organizatorzy programu edukacyjnego Kształtowanie Przestrzeni zapraszają młodzież w wieku 12-19 lat do udziału w konkursie na niezwykłe opowieści o miejscu zamieszkania.
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Tree house 2021 Anna Piątek, Piotr Gajdka i Mikołaj Kociołek zdobyli wyróżnienie w międzynarodowym konkursie na zaprojektowanie domku na drzewie Tree house 2021. Projekt jest nie tylko spełnieniem dziecięcych marzeń, lecz także odpowiedzią na bieżące problemy, z którymi mierzy się ludzkość.