Architektura MuratorMłodzi do ŁodziAktualności Rejestracja na spotkanie Młodzi do Łodzi trwa!

Rejestracja na spotkanie Młodzi do Łodzi trwa!

Do piątku – 12 kwietnia 2013 – nadsyłać można zgłoszenia na ogólnopolskie konfrontacje architektów Młodzi do Łodzi 2013. Co wydarzy się w trakcie Łódzkiej Nocy Muzeów? Gdzie znaleźć najlepszy nocleg?

Młodzi do Łodzi 2013; termin rejestracji przedłużony do 12 kwietnia
Młodzi do Łodzi 2013; termin rejestracji przedłużony do 12 kwietnia

Młodzi do Łodzi 2013 – ostatnie wolne miejsca
Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na liście uczestników Młodzi do Łodzi 2013; termin rejestracji zostaje tym samym przedłużony do najbliższego piątku, 12 kwietnia 2013 roku. Zapraszamy do udziału w spotkaniu! 
Trzydniowy program architektonicznych konfrontacji od rana do wieczora wypełniony będzie wydarzeniami – prezentacjami uczestników, wykładami i wspólnymi warsztatami czytaj więcej.
Spotkanie Młodzi do Łodzi 2013 wpisuje się w program wydarzeń łódzkiej Nocy Muzeów; w nocy z soboty na niedzielę, 18/19 maja, odbędzie się wernisaż wystawy prac nadesłanych przez uczestników konfrontacji. Po nim „Architektura-murator” zaprasza na wspólny architektoniczny spacer przez Łódź. Co zobaczyć będzie można na Piotrkowskiej, w pałacach łódzkich fabrykantów,  galeriach i klubach miasta którego hasłem jest „Łódź kreuje”? Szczegóły już wkrótce. Zapraszamy do wspólnego spędzenia tego niezwykłego weekendu.   


Organizator konfrontacji Młodzi do Łodzi 2013: miesięcznik "Architektura-murator"
Patroni: Prezydent Miasta ŁodziSARP oddział Łódź
Patroni medialni: Dziennik Łódzki, TVP Łódź
Sponsorzy
: Aluprof, Pilkington, Porta, Rehau Velux

Sponsorzy spotkania Młodzi do Łodzi 2013
Młodzi do Łodzi 2018 - Lokalność Jak realizować pomysły w ramach działań oddolnych? Czy architekt-urzędnik może więcej niż architekt-aktywista? Prowadząca panel: Małgorzata Dembowska
Młodzi do Łodzi 2018 - Arch(i)migranci Polski rynek pracy. Wyjeżdżać? Wracać? Czy jesteśmy przygotowani na przyjęcie architektów-obcokrajowców? Prowadząca panel Arch(i)migranci - Monika Arczyńska
Młodzi do Łodzi 2018 - fotorelacja Zakończyliśmy naszą czwartą edycję - dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zobaczcie, jak dyskutowaliśmy, debatowaliśmy i dzieliliśmy się wiedzą 18-19 maja w Łodzi!
Młodzi do Łodzi - dlaczego warto? Michał Stangel Dlaczego warto wziąć udziął w MdŁ - opowiada założyciel pracowni ARCA, Michał Stangel.
Młodzi do Łodzi - dlaczego warto? Hubert Trammer Jeszcze dwa dni na wysyłanie plansz! Dlaczego warto wziąć udziął w MdŁ - opowiada architekt i wykładowca Hubert Trammer.
Poznajcie tematy paneli dyskusyjnych! Prezentujemy opisy siedmiu paneli dyskusyjnych oraz biogramy panelistów czwartej edycji konfrontacji Młodzi do Łodzi!