Architektura MuratorMłodzi do ŁodziMłodzi do Łodzi 2013: wywiad z Hubertem Trammerem

Młodzi do Łodzi 2013: wywiad z Hubertem Trammerem

Hubert Trammer, architekt, wykadowca na Wydziale Architektury Politechniki Lubelskiej o konfrontacjach Młodzi do Łodzi 2013  

Hubert Trammer – architekt, nauczyciel na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej; tutor na warsztatach Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Studentów Architektury OSSA i stowarzyszenia Odblokuj, stały współpracownik Fundacji Twórców Architektury, oraz czasopism architektonicznych "Architektura-murator" i "A10 – New European Architecture". Członek jury konkursów architektonicznych, w tym europejskiego konkursu urbanistycznego Europan i zorganizowanego przez Lietuvos Architektų Sąjunga konkursu na najlepsze projekty i realizacje na Litwie z lat 2008-2009. Członek Miejskiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej w Lublinie; Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej w Lublinie; Rady Kultury Przestrzeni przy Prezydencie Miasta Lublin; Oddziału Lublin SARP. Wykłady gościnne i prowadzenie wycieczek i warsztatów architektonicznych dla różnych instytucji i uczelni. Uczestnik wszystkich dotychczasowych edycji Młodzi do Łodzi - organizowanych przez miesięcznik "Architektura-murator" konfrontacji architektonicznych.

Zobacz: plansze przygotowane przez Huberta Trammera na konfrontacje Młodzi do Łodzi 2013

Młodzi do Łodzi 2018 - Lokalność Jak realizować pomysły w ramach działań oddolnych? Czy architekt-urzędnik może więcej niż architekt-aktywista? Prowadząca panel: Małgorzata Dembowska
Młodzi do Łodzi 2018 - Arch(i)migranci Polski rynek pracy. Wyjeżdżać? Wracać? Czy jesteśmy przygotowani na przyjęcie architektów-obcokrajowców? Prowadząca panel Arch(i)migranci - Monika Arczyńska
Młodzi do Łodzi 2018 - fotorelacja Zakończyliśmy naszą czwartą edycję - dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zobaczcie, jak dyskutowaliśmy, debatowaliśmy i dzieliliśmy się wiedzą 18-19 maja w Łodzi!
Młodzi do Łodzi - dlaczego warto? Michał Stangel Dlaczego warto wziąć udziął w MdŁ - opowiada założyciel pracowni ARCA, Michał Stangel.
Młodzi do Łodzi - dlaczego warto? Hubert Trammer Jeszcze dwa dni na wysyłanie plansz! Dlaczego warto wziąć udziął w MdŁ - opowiada architekt i wykładowca Hubert Trammer.
Poznajcie tematy paneli dyskusyjnych! Prezentujemy opisy siedmiu paneli dyskusyjnych oraz biogramy panelistów czwartej edycji konfrontacji Młodzi do Łodzi!