Architektura MuratorStudenciKonkurs internetowy „Architektury-murator”

Konkurs internetowy „Architektury-murator”

Prezentujemy wyniki konkursu „Architektury-murator” na najlepsze projekty studenckie. Wszystkie prace opublikowaliśmy na stronie www.architektura.murator.pl.

Konkurs internetowy „Architektury-murator”
Najważniejsze nagrody 2018 Nagrody i zwycięstwa w plebiscytach to dziś dla architektów istotny element autopromocji. Zwykle nie ma znaczenia, czy wyróżnienie naprawdę liczy się w architektonicznym świecie, czy przyznawane jest za liczbę kliknięć w internetowym głosowaniu. Ważne, że informują o nim media. Prezentujemy wyniki najważniejszych konkursów z 2018 roku.
Sydney Affordable Housing Challenge: nagroda dla polskich studentów Studenci z PPWSZ w Nowym Targu, Olga Filipowska i Tomasz Twaróg, zdobyli trzecią nagrodę w międzynarodowym konkursie. Pływająca urbanistyka - to ich rozwiązanie kryzysu mieszkaniowego w Sydney.
Egipskie Miasto Wiedzy Biblioteka Aleksandryjska ogłosiła konkurs na masterplan i projekt koncepcyjny Miasta Wiedzy, które ma powstać w zachodniej części Kairu. Termin rejestracji upływa 15 maja.
Miasto tysiąca pomostów. BudCud zwycięzcą konkursu na rewitalizację zbiornika wodnego w Woroneżu Krakowska pracownia BudCud zdobyła pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie ideowym na opracowanie strategii rewitalizacji zbiornika wodnego w Woroneżu. Zwycięska koncepcja zakłada stworzenie eko-nabrzeża, które stanie się nowym wielofunkcyjnym centrum miasta