ProtoLAB design & build 2023

i

Autor: materiały prasowe organizatorów

Warsztaty

Międzynarodowe warsztaty ProtoLAB design & build

2023-05-18 12:02

22 lipca startuje ProtoLAB design & build 2023 – warsztaty projektowo-realizacyjne kontynuujące tradycję Letnich Szkół Architektury organizowanych na Politechnice Wrocławskiej od 2016 roku. Zgłoszenia do 19 maja!

Międzynarodowe warsztaty „ProtoLAB” wywodzą się z tradycji Szkół Letnich, organizowanych na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej i inspirowane są metodami uczenia architektury na najlepszych uczelniach na świecie.

Warsztaty ProtoLAB design & build skierowane są do studentów architektury i kierunków pokrewnych. Podczas warsztatów uczestnicy opracują projekty takie jak pawilony czy meble miejskie, a następnie wykonają je pod okiem tutorów i specjalistów, ucząc się przy tym obsługi profesjonalnych narzędzi budowlanych. Warsztaty odbędą się w dwóch etapach. Część projektowa przeprowadzona zostanie on-line w dniach 7–14 lipca. Część konstrukcyjną (wykonawcza) odbędzie się w dniach 22-30 lipca we Wrocławiu, w Czasoprzestrzeni, zlokalizowanej przy ul. Tramwajowej 1.

Termin rejestracji na warsztaty upływa 19 maja, a zgłoszenie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. Koszt warsztatów wynosi 70 euro za część online oraz 130 euro za część wykonawczą, natomiast udział w obu kosztuje 170 euro. Koszt obejmuje lunch, materiały budowlane, szkolenia instruktorów, narzędzia budowlane i ubezpieczenie.

Więcej informacji na facebookowym fanpage’u warsztatów www.facebook.com/ProtoLabPWr.

ProtoLAB design & build 2023

i

Autor: materiały prasowe organizatorów