Architektura MuratorTechnikaWzornikKaseta bezościeżnicowa sufitowa

Kaseta bezościeżnicowa sufitowa

System przesuwny sufitowy do drzwi chowanych w ścianie. Kaseta przeznaczona jest do skrzydeł drewnianych z uchwytami ukrytymi w skrzydle lub szklanych ze szczękami osłoniętymi blendą aluminiową. Istnieje możliwość montażu i demontażu skrzydła drzwiowego po zamocowaniu i wykończeniu kasety.

Kaseta bezościeżnicowa sufitowa
ProducentLeon

www.leon.eu

Tagi:
Konkurs na najpiękniejsze wnętrza z drzwiami DRE Jesteś projektantem? Studiujesz architekturę? Stwórz wizualizację z wykorzystaniem drzwi DRE lub wyślij zdjęcie gotowej realizacji, w której wykorzystałeś skrzydła tej marki i wygraj nawet 10 tys. zł!
Sherazade Drzwi wewnętrzne włoskiej marki Glas Italia dostępne są jako przesuwne, kieszeniowe i uchylne. Bardzo szeroki wybór wybarwienia szkła pozwala dopasować skrzydła do każdego stylu wnętrza. Cienka, elegancka aluminiowa rama występuje w czterech wersjach kolorystycznych. Na zdjęciu: model inspirowany estetyką Bauhausu i malarstwem Pieta Mondriana.
Aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO to wyjątkowo stabilne i odporne na odkształcenia drzwi aluminiowe. Wszystkie elementy konstrukcji oraz wypełnienie zostały zaprojektowane w celu uzyskania najwyższych standardów. Konstrukcja drzwi bazuje na systemie termoizolowanych kształtowników aluminiowych. Wypełnienie skrzydła drzwi CREO panelem izolowanym o grubości 77 mm oraz system uszczelnień pozwala osiągnąć wartości Ud od 0,8 W/m2K (dla wymiaru referencyjnego 1400 x 2500 mm z panelem pełnym).
Drewniane drzwi wewnętrzne Konstrukcja drzwi jest odporna na wszelkie uszkodzenia i zarysowania powierzchni. Oferowane są w pięciu liniach wzorniczych w różnych stylach. Producent proponuje forniry z naturalnego drewna, drewnopodobne okleiny oraz lakierowane powierzchnie w rozmaitych kolorach. Drzwi można także wyposażyć w aplikacje, przeszklenia i detale.
Wooden Door i S1500 Uniwersalne systemy drzwi i ścianek umożliwiające łączenie ze sobą różnych rozwiązań. Przeszklona ścianka wykonana została w systemie S1500. Maksymalny wymiar panelu wynosi 350 x 150 cm. Z kolei pełne drzwi przesuwne to model Wooden Door.
S1200 to przesuwne drzwi marki Raumplus, które mogą być stosowane również jako front szafy. Skrzydła o wymiarach 1500 x 3200 mm, z wypełnieniem szklanym lub z płyty, oparte są na aluminiowej ramie o szerokości 12 mm dostępnej w różnej kolorystyce. Drzwi wyposażone są w system jezdny górny, w przypadku wielkoformatowych skrzydeł – w system mieszany. Na zdjęciu: wnętrze apartamentu w Krakowie, projekt: Marta Pala- Szczerbak/Minimoo.