Ogrodzenie MODERN

to nowoczesny system ogrodzeniowy, który podkreśli charakter posesji, a także zapewni jej mieszkańcom bezpieczeństwo i prywatność. Wypełnienie, poza elementami ze stalowych kształtowników, stanowią blachy perforowane oraz elementy z siatki zgrzewanej. W systemie dostępne są segmenty, słupki, bramy i furtki, a także wielofunkcyjny słup Multi Box, który daje możliwość wbudowania skrzynki na listy, zainstalowania klawiatury kodowej czy zamieszczenia numeru posesji lub innych aplikacji personalizujących działkę.

Ogrodzenie MODERN

www.wisniowski.pl

WIŚNIOWSKI i architekci Architekt nie może zaprojektować specjalnych drzwi, które będą uzupełniały jego projekt. Musi raczej korzystać z tych dostępnych na rynku. Większość producentów oferuje twarde, niezmienne wymiary produkcyjne. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI nie mają zamkniętych tabelek z wymiarami – klient może je dostosować do swoich potrzeb, co do centymetra.
Ulepszanie dobrego – rozmowa z Krystyną Baran, prezes zarządu firmy Wiśniowski Największym sukcesem naszej firmy jest to, że udało nam się zmienić sposób, w jaki myślą klienci. Zdołaliśmy „wychować” pokolenie, które ceni jakość i design – o inteligentnym sterowaniu urządzeniami domowymi, automatyzacji, która sprawi, że nasze mieszkania staną się bezobsługowe i projektach prospołecznych rozmawiamy z Krystyną Baran, prezes zarządu firmy Wiśniowski.
Gabiony, czyli przydatne rozwiązanie w konstrukcji ogrodzeń i mebli miejskich Systemy gabionowe to nic innego jak ażurowe kosze, skonstruowane z zespawanych ze sobą pionowych i poziomych stalowych elementów. Choć gabiony początkowo używane były jedynie przy wznoszeniu tanich, czysto utylitarnych konstrukcji, np. w inżynierii wojskowej, w ostatnich latach znajdują coraz szersze zastosowanie w architekturze