Architektura MuratorTechnikaWzornikPłyty gipsowo-włóknowe Fermacell

Płyty gipsowo-włóknowe Fermacell

Firma wprowadziła na rynek płyty gipsowo-włóknowe z krawędzią frezowaną TB, które są naturalnym uzupełnieniem systemu suchej zabudowy.

fermacell

Profil płyty tworzy lekko skośna powierzchnia oraz ścięcie na krawędzi. Dwie płyty z krawędzią TB łączy się zawsze na styk. Mocowanie wykonuje się za pomocą standardowych wkrętów fermacell i w typowych rozstawach osiowych. Niewątpliwymi zaletami płyt są: szybki i prosty montaż, gwarancja równej powierzchni ścian i sufitów, łatwe szpachlowanie wkrętów i siatki w profilowanej krawędzi oraz brak odpadów podczas prac. Płyty doskonale sprawdzą się m.in. w konstrukcjach i poszyciu ścian działowych i nośnych czy stropów (sufity podwieszane). Dostępne w standardowych grubościach 10, 12,5, 15 mm.

Fermacell, www.fermacell.pl

Tagi:
Płyta Dekton XGloss Dekton Slim — najcieńsza ze wszystkich ultrakompaktowych powierzchni Cosentino — jest teraz dostępna w wykończeniu XGloss. Kolekcję 4-milimetrowych płyt wyprodukowanych z mieszanki kwarcu, szkła i porcelany wzbogacono o cztery kolory o wysokim połysku: Natura18, Halo, Arga i Bergen.