Tempoplex

to uniwersalny odpływ do brodzików firmy Viega. Rozwiązanie zapewnia skuteczne odprowadzenie wody przy stosunkowo dużym przepływie i płaskiej powierzchni. Firma oferuje komplety odpływowe Plus o wydajności aż 0,85 l/s (51 l/min), standardowe o wydajności 0,64 l/s (38,4 l/min) oraz Tempoplex o wydajności 0,55 l/s (33 l/min). Model wyposażono w podwójne uszczelnienie. Dzięki zdejmowanemu kołpakowi i wyjmowanej wkładce syfonowej odpływ jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Tempoplex

www.viega.pl

Tagi:
Advantix Vario to odpływ liniowy firmy Viega oferowany w wersji podłogowej lub ściennej (na zdjęciu). Jego konstrukcja umożliwia płynną regulację długości poprzez przycięcie (300-1200 mm). Odpływ można zamontować w podłodze, a także w ściance na stelażu lub zwyczajnej ścianie murowanej(głębokość zabudowy tylko 25 mm). Minimalistyczny, wąski ruszt ze stali nierdzewnej dostępny jest w różnych wykończeniach, m.in. w kolorze czarny mat.
Juno to najnowsza betonowa umywalka naścienna marki Kast zaprojektowana z myślą o małych wnętrzach. Asymetryczna, zaokrąglona forma ma kompaktowe wymiary i dostępna jest w 28 kolorach, w opcji lewostronnej i prawostronnej. Do modelu idealnie pasuje nowa bateria Alto Monobloc, w wersji szczotkowanego mosiądzu.
Zehnder Archibald z kolekcji Zehnder Studio skomponowany został w formie wieszaków na ubrania. Elementy grzewcze wykonano w całości ze stali. Grzejnik dostępny jest we wszystkich kolorach z palety barw Zehnder lub w wersji chromowanej, zarówno w wariancie podłączanym do centralnego ogrzewania, jak i w wersji 100% elektrycznej.
Piątek w Łazienkach: nowy przewodnik Grzegorza Piątka „Łazienki Królewskie. Przewodnik po historii i architekturze” Grzegorza Piątka to pierwsza tego typu publikacja wydana nakładem Muzeum Łazienki Królewskie.
ADAPTO to modułowe meble łazienkowe marki Ideal Standard. Bezuchwytowe szafki o szerokości od 25 do 120 cm oraz blaty od 60 do 150 cm można ze sobą zestawiać tworząc zabudowę dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Meble dostępne są w czterech kolorach oraz w wykończeniu lakierowanym (biały połysk) oraz melaminowanym (ciemne drewno, jasne drewno oraz kamienna szarość).
Carmen Roca Stylizowana seria, której pierwowzór powstał w 1946 roku. W skład kolekcji wykonanej z ceramiki Roca, której szkliwo jest odporne na zniszczenie, wchodzą ceramika, meble, baterie łazienkowe i akcesoria. W przypadku mebli możliwe są różne opcje wykończenia drewna.