Architektura MuratorWydarzeniaARCH_app: mobilna aplikacja nie tylko dla architektów

ARCH_app: mobilna aplikacja nie tylko dla architektów

Twórcy aplikacji od lat sami organizują wydarzenia dla architektów. Teraz przygotowali narzędzie, które pozwoli na bieżąco śledzić różne eventy architektoniczne.

ARCH_app: nowa mobilna aplikacja nie tylko dla architektów

Jesteśmy dwójką pasjonatów architektury, designu, fotografii, nowinek technologicznych i marketingowych. Od lat organizujemy eventy i wydarzenia dla architektów, a teraz przygotowaliśmy dla nich narzędzie, które pozwoli być na bieżąco z nowinkami architektonicznymi – piszą na swojej stronie twórcy aplikacji. ARCH_app daje użytkownikom wiele możliwości, pozwala m.in. sprawdzać i zapisywać się na wydarzenia architektoniczne, stworzyć wizytownik firm, dzięki czemu wszystkie potrzebne kontakty są w jednym miejscu, łatwo skontaktować się z przedstawicielami firm, telefonicznie i mailowo, przeglądać najnowsze produkty, katalogi i kupować bezpośrednio z aplikacji, pochwalić się swoimi projektami, a już niedługo także słuchać podcastów i oglądać relacje z wydarzeń. Więcej o ARCH_app na stronie archevent.pl.

ARCH_app: nowa mobilna aplikacja nie tylko dla architektów
Mistrzowie Architektury w Tallinnie Mieszkańcy Tallinna będą mieli okazję zobaczyć wystawę podsumowującą dotychczasową historię cyklu Mistrzowie Architektury, który od 2004 roku organizowany jest przez katowicki SARP. Podczas wernisażu odbędzie się też polsko-estońska dyskusja na temat realiów projektowania w obu krajach.
Największe nazwiska świata architektury 8 września w Warszawie Wybitni architekci z Polski i z zagranicy 8 września 2022 spotkają się w Warszawie na konferencji Future Builders organizowanej przez Aluprof. Dyskusji o przyszłości architektury miasta towarzyszyć będzie ogłoszenie wyników czwartej edycji konkursu „Obiekt Roku w systemach Aluprof”.
Warszawskie święto architektury: czterodniowy finisaż wystawy „Plany na przyszłość | LAB” Finisaż tegorocznej ekspozycji „Plany na przyszłość | LAB” był prawdziwym świętem architektury. Organizatorzy przygotowali cykl dyskusji, międzynarodowe warsztaty i kino letnie.
Weekend Architektury w Gdyni 2022: program Pod koniec sierpnia startuje Weekend Architektury w Gdyni 2022. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem Iluzja. W ramach tegorocznej edycji pokazany zostanie także blok filmów z lat 90., których współautorką jest Ewa P. Porębska, redaktor naczelna „Architektury-murator”. Publikujemy pełny program wydarzenia.
MIASTOmovie 2022: podyskutujmy o gustach Tegoroczna odsłona MIASTOmovie odbędzie się pod hasłem Kwestia gustu. „Dziesiątą edycją festiwalu chcemy sobie i Wam udowodnić, że o gustach się dyskutuje – i można to robić merytorycznie i z klasą” – zapowiadają organizatorzy.
Michał Duda nowym dyrektorem Muzeum Architektury we Wrocławiu Michał Duda, badacz i krytyk architektury, wygrał dwuetapowy konkurs na stanowisko dyrektora Muzeum Architektury we Wrocławiu. Jak pisze w koncepcji programowej, placówka pod jego wodzą  będzie współpracować z architektami, artystami, badaczami i naukowcami, aby rozszerzać i pogłębiać wspólną dyskusję na temat najszerzej pojętej architektury.