Architektura MuratorWydarzeniaARCH_app: mobilna aplikacja nie tylko dla architektów

ARCH_app: mobilna aplikacja nie tylko dla architektów

Twórcy aplikacji od lat sami organizują wydarzenia dla architektów. Teraz przygotowali narzędzie, które pozwoli na bieżąco śledzić różne eventy architektoniczne.

ARCH_app: nowa mobilna aplikacja nie tylko dla architektów

Jesteśmy dwójką pasjonatów architektury, designu, fotografii, nowinek technologicznych i marketingowych. Od lat organizujemy eventy i wydarzenia dla architektów, a teraz przygotowaliśmy dla nich narzędzie, które pozwoli być na bieżąco z nowinkami architektonicznymi – piszą na swojej stronie twórcy aplikacji. ARCH_app daje użytkownikom wiele możliwości, pozwala m.in. sprawdzać i zapisywać się na wydarzenia architektoniczne, stworzyć wizytownik firm, dzięki czemu wszystkie potrzebne kontakty są w jednym miejscu, łatwo skontaktować się z przedstawicielami firm, telefonicznie i mailowo, przeglądać najnowsze produkty, katalogi i kupować bezpośrednio z aplikacji, pochwalić się swoimi projektami, a już niedługo także słuchać podcastów i oglądać relacje z wydarzeń. Więcej o ARCH_app na stronie archevent.pl.

ARCH_app: nowa mobilna aplikacja nie tylko dla architektów
Wartości w architekturze: ostatnia dyskusja i podsumowanie cyklu Miesięcznik „Architektura-murator” zaprasza na piąte, ostatnie spotkanie z cyklu Wartości w architekturze. Dyskusję z udziałem Anny Cymer, Anny Dudzińskiej, Grzegorza Stiasnego, Marcina Szczeliny, Huberta Trammera i Ewy P. Porębskiej poprowadzi Tomasz Fudala.
MBA Kraków 2021: startuje Międzynarodowe Biennale Architektury w Krakowie Hasłem przewodnim Międzynarodowego Biennale Architektury Kraków 2021 jest „RE-USE”. Organizatorzy chcą w ten sposób zwrócić uwagę na coraz bardziej naglącą potrzebę zmiany funkcjonowania architektury. Zamiast budować wyłącznie „nowe”, trzeba koniecznie nauczyć się „stare” używać ponownie i wielokrotnie – apelują.
Finał programów Fundacji im. Stefana Kuryłowicza – konkursu TEORIA i stypendium PRAKTYKA 2020 Już 4 listopada poznamy efekty pracy zwycięzców konkursów TEORIA i PRAKTYKA organizowanych przez Fundację im. Stefana Kuryłowicza. W programie premiera książki „Extra Muros” autorstwa Marcina Kitali i Zygmunta Maniaczyka oraz publiczna prezentacja projektu „PLASTOPIA” Sandry Przepiórkowskiej.
Finaliści i laureaci Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020: rozmowa z Adamem Wysockim ze studia de.materia Grupa Sztuka Architektury zaprasza na kolejne spotkanie z cykl rozmów z finalistami i laureatami Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020. Tym razem z udziałem Adama Wysockiego ze studia de.materia, autorem Apartamentów na Wilczej Porębie  w Karpaczu.
BIM DAYS 2021: cyfrowa współpraca i zrównoważony rozwój W dniach 20-22 października odbędzie się szósta edycja Autodesk BIM DAYS 2021 | Cyfrowa współpraca. Trzy dni, blisko 40 sesji, międzynarodowi prelegenci, tematy dla każdej grupy zaangażowanej w projekt i realizację inwestycji budowlanych – tak w skrócie prezentuje się program wirtualnej konferencji.
Finaliści i laureaci Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020: rozmowa z Marią Zrzelską-Pawlak oraz Magdaleną Bielicką z pracowni MagMa Grupa Sztuka Architektury zaprasza na kolejne spotkanie z cykl rozmów z finalistami i laureatami Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020. Tym razem z udziałem Marii Zrzelskiej-Pawlak i Magdaleny Bielickiej z pracowni MagMa, autorkami wnętrz mieszkania w Gdańsku inspirowanego estetyką modernizmu.