Architektura MuratorWydarzeniaARCH_app: mobilna aplikacja nie tylko dla architektów

ARCH_app: mobilna aplikacja nie tylko dla architektów

Twórcy aplikacji od lat sami organizują wydarzenia dla architektów. Teraz przygotowali narzędzie, które pozwoli na bieżąco śledzić różne eventy architektoniczne.

ARCH_app: nowa mobilna aplikacja nie tylko dla architektów

Jesteśmy dwójką pasjonatów architektury, designu, fotografii, nowinek technologicznych i marketingowych. Od lat organizujemy eventy i wydarzenia dla architektów, a teraz przygotowaliśmy dla nich narzędzie, które pozwoli być na bieżąco z nowinkami architektonicznymi – piszą na swojej stronie twórcy aplikacji. ARCH_app daje użytkownikom wiele możliwości, pozwala m.in. sprawdzać i zapisywać się na wydarzenia architektoniczne, stworzyć wizytownik firm, dzięki czemu wszystkie potrzebne kontakty są w jednym miejscu, łatwo skontaktować się z przedstawicielami firm, telefonicznie i mailowo, przeglądać najnowsze produkty, katalogi i kupować bezpośrednio z aplikacji, pochwalić się swoimi projektami, a już niedługo także słuchać podcastów i oglądać relacje z wydarzeń. Więcej o ARCH_app na stronie archevent.pl.

ARCH_app: nowa mobilna aplikacja nie tylko dla architektów
Najważniejsze w domu. Kuchnia i łazienka – konferencja online dla profesjonalistów i miłośników pięknych wnętrz Podczas dyskusji i warsztatów z udziałem m.in. architektów i architektów wnętrz dowiemy się, jak nowinki techniczne mogą uczynić nasze życie zdrowszym, łatwiejszym i przyjemniejszym. Poznamy najnowsze technologie, modne materiały i wzory oraz funkcjonalne rozwiązania przestrzenne.
Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie ma już 30 lat! W grudniu 1990 roku Jacek Purchla wspólnie z Izabellą Cywińską, Andrzejem Pelczarem, Krzysztofem Skubiszewskim i Jackiem Woźniakowskim podpisali akt założycielski Fundacji Międzynarodowe Centrum Kultury. Dziś to jedna z najważniejszych polskich instytucji.  Nie tylko podejmuje istotny dialog na temat dziedzictwa Europy Środkowej, ale też reprezentuje nasz kraj w organizacjach międzynarodowych takich jak UNESCO, Rada Europy czy Grupa Wyszehradzka.
Polacy na biennale architektury w Wenecji! 22 maja rozpoczęło się 17. biennale architektury w Wenecji. Wystawę w pawilonie polskim stworzył wybrany w konkursie kolektyw PROLOG +1, ale to nie jedyni Polacy zaproszeni do udziału w tegorocznej wystawie.
Łódź Design Festival 2021: subiektywny przewodnik po tegorocznej edycji 15. edycja Łódź Design Festival to dziesięć dni wyjątkowych wystaw na terenie miasta i trzy dni wydarzeń online z udziałem najlepszych ekspertów z branży – wszystko bezpłatnie i bez rejestracji. Tegoroczna edycja trwa od 14 do 23 maja.
O budowie Zielonego Centrum Pomocy Dzieciom: webinar Koło Oddziału Warszawskiego SARP Architekci Bez Granic zaprasza na spotkanie z Magdaleną Federowicz-Boule i Moniką Sajkowską zaangażowanymi w realizację Zielonego Centrum Pomocy Dzieciom. Projekt zakłada powstanie zielonej przestrzeni wspomagającej terapię dzieci krzywdzonych i wykorzystywanych seksualnie.
Tennis Archi Cup 2021 Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, Tennis Archi Cup, czyli największe w Polsce wydarzenie tenisowe dla architektów, wraca do kalendarza imprez sportowych.