Architektura MuratorWydarzeniaARCH_app: mobilna aplikacja nie tylko dla architektów

ARCH_app: mobilna aplikacja nie tylko dla architektów

Twórcy aplikacji od lat sami organizują wydarzenia dla architektów. Teraz przygotowali narzędzie, które pozwoli na bieżąco śledzić różne eventy architektoniczne.

ARCH_app: nowa mobilna aplikacja nie tylko dla architektów

Jesteśmy dwójką pasjonatów architektury, designu, fotografii, nowinek technologicznych i marketingowych. Od lat organizujemy eventy i wydarzenia dla architektów, a teraz przygotowaliśmy dla nich narzędzie, które pozwoli być na bieżąco z nowinkami architektonicznymi – piszą na swojej stronie twórcy aplikacji. ARCH_app daje użytkownikom wiele możliwości, pozwala m.in. sprawdzać i zapisywać się na wydarzenia architektoniczne, stworzyć wizytownik firm, dzięki czemu wszystkie potrzebne kontakty są w jednym miejscu, łatwo skontaktować się z przedstawicielami firm, telefonicznie i mailowo, przeglądać najnowsze produkty, katalogi i kupować bezpośrednio z aplikacji, pochwalić się swoimi projektami, a już niedługo także słuchać podcastów i oglądać relacje z wydarzeń. Więcej o ARCH_app na stronie archevent.pl.

ARCH_app: nowa mobilna aplikacja nie tylko dla architektów
Architekci z Habitatem: Pomaganie jest fajne!   Architekci z Habitatem to wspólna inicjatywa Fundacji Habitat for Humanity Poland oraz warszawskiego oddziału SARP, która ma na celu wypracowanie nowych rozwiązań w zakresie poprawy sytuacji mieszkaniowej osób w trudnej sytuacji życiowej. Pierwsze spotkanie 21 lipca!
Weekend Architektury w Gdyni 2021: program tegorocznej edycji W tym roku Weekend Architektury w Gdyni odbywać się będzie pod hasłem pokora. Dyskusje dotyczyć mają koncepcji zrównoważonego rozwoju miast i globalnej gospodarki. Wśród prelegentów m.in.  Marlena Wolnik, Dorota Sibińska i Filip Domaszczyński, Michał Stangel, Ryszard Nakonieczny, Szymon Wojciechowski i Bolesław Stelmach.
Spotkanie z Janem Szpakowiczem Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza na spotkanie z architektem Janem Szpakowiczem. Dyskusję towarzyszącą wystawie „Przestrzeń elementarna” poprowadzą kuratorzy ekspozycji Aleksandra Czupkiewicz i Łukasz Wojciechowski oraz Michał Duda.
Steven Holl we Wrocławiu! Steven Holl od lat konsekwentnie sprzeciwia się cyfryzacji pracy architekta. Jego podejście do projektowania opiera się na założeniu, iż budynki mające posiadać znamiona sztuki mogą wyjść wyłącznie spod ludzkiej ręki.
Modele struktury miasta Zabrze Modele fizyczne, cyfrowe oraz modele rozszerzonej rzeczywistości wybranych przestrzeni publicznych Zabrza według studentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.
Najważniejsze w domu. Kuchnia i łazienka – konferencja online dla profesjonalistów i miłośników pięknych wnętrz Podczas dyskusji i warsztatów z udziałem m.in. architektów i architektów wnętrz dowiemy się, jak nowinki techniczne mogą uczynić nasze życie zdrowszym, łatwiejszym i przyjemniejszym. Poznamy najnowsze technologie, modne materiały i wzory oraz funkcjonalne rozwiązania przestrzenne.