architect@work

i

Autor: Materiały sponsora

materiał sponsorowany

ARCHITECT@WORK Warsaw jest gotowe na trzecią edycję!

2024-03-01 15:37 Materiał sponsorowany

A@W ma wspaniałe wiadomości na rok 2024!

Nie jest tajemnicą, że Polska Społeczność Architektury i Designu bardzo ceni koncepcję wydarzenia ARCHITECT@WORK. Od samego początku spotkanie budzi ogromne zainteresowanie. Dla aktywnych architektów i projektantów z centralnej Polski, 15 i 16 maja to daty, które muszą zaznaczyć w swoich kalendarzach, aby odwiedzić trzecią edycję wydarzenia w EXPO XXI. Przygotujcie się na odkrycie serii innowacyjnych produktów najwyższej jakości, prezentowanych przez starannie wyselekcjonowane marki.

Ale to jeszcze nie koniec! ARCHITECT@WORK rozszerza swoje horyzonty w Polsce o zupełnie nową edycję w Gdańsku - 25 i 26 września 2024 r. – w AmberExpo. To region tętniący życiem i mający duże znaczenie ekonomiczne, obejmujący Gdańsk, Sopot i Gdynię. Znajduje się tu znaczna liczba architektów i projektantów wnętrz, a ta dynamicznie rozwijająca się społeczność stanowi pulsujące źródło inspiracji.

ARCHITECT@WORK stawia sobie za cel inspirację architektów i projektantów wnętrz. Odwiedź naszą stronę internetową www.architectatwork.pl, aby uzyskać więcej informacji. Lista wystawców jest dostępna online.

Jesteś architektem lub projektantem? Zarejestruj się tutaj na bezpłatny wstęp! Do zobaczenia!