Architektura MuratorWydarzeniaArchitektoniczna Liga Golfa po raz siódmy

Architektoniczna Liga Golfa po raz siódmy

Siódma edycja serii architektonicznych rozgrywek rozpocznie się w tym miesiącu i potrwa do września. Pierwszy turniej już 13 maja w Golf Park Józefów.

Architektoniczna Liga Golfa po raz siódmy

Architektoniczna Liga Golfa po raz siódmy zaprasza do wspólnych rozgrywek. Na okres między majem a wrześniem zaplanowano szereg rozgrywek na polach golfowych w Polsce i za granicą. Swoich sił w sporcie będą mogli spróbować także nowicjusze - przewidziano akademie dla początkujących podczas golf meetingów w Golf Park Józefów. W tym roku w klasyfikacji generalnej nagrodą są zagraniczne wyjazdy golfowe za granicę.

Działania Architektonicznej Ligi Golfa wspierane są przez partnerów branżowych, w tym Grohe, InDistrict, Luxiona, Gerard oraz Press Glass.

Rozgrywki rozpoczną się 13 maja i będą odbywały się od 1 do 3 razy w miesiącu, aż do 30 września. Więcej informacji można znaleźć na stronie Projekt Golf.

Tagi:
Sport i ekologia po śląsku. Nowe centrum sportowe w Katowicach Centrum sportowe dla wszystkich buduje w Katowicach prywatny deweloper. Za koncepcję projektu odpowiada Biuro Projektowe Małeccy. Realizacja ma zakończyć się w 2012 roku.
Architektura: sport zespołowy Grupa kilku warszawskich pracowni postanowiła połączyć siły i zaproponować miastu projekt przestrzeni do uprawiania sportów miejskich