Architektura MuratorWydarzenia„Architektura od wnętrza” nr 2/2019. Pobierz bezpłatne e-wydanie!

„Architektura od wnętrza” nr 2/2019. Pobierz bezpłatne e-wydanie!

W najnowszym numerze naszego specjalnego dodatku „Architektura od wnętrza” przypominamy m.in. twórczość architekta Ricardo Bofilla, jednego z głównych przedstawicieli postmodernizmu, podsumowujemy Łódź Design Festival 2019 i targi IFA w Berlinie oraz prezentujemy pięć współczesnych willi z niezwykłymi basenami.

„Architektura od wnętrza” nr 2/2019. Pobierz bezpłatne e-wydanie!
„Architektura od wnętrza” nr 1/2019. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze naszego specjalnego dodatku „Architektura od wnętrza” prezentujemy m.in. niezwykłe domy Plugin House w Shangwei i Tree-ness w Tokio i podsumowujemy 37. edycję targów ceramicznych Cevisama w Walencji. W dziale ABC specjalisty poszukujemy idealnego okapu i nowych pomysłów na aranżację ogrodu, tarasu czy balkonu.
„Warsztat architekta” PREFABRYKACJA. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze naszego specjalnego dodatku „Warsztat architekta”  m.in. najciekawsze polskie oraz zagraniczne realizacje, w których zastosowano technologię prefabrykacji oraz prezentacja eksperymentalnej jednostki NEST, powstałej na terenie kampusu instytutów badawczych w Dübendorfie wraz z przeglądem innowacyjnych materiałów, specjalnie stworzonych do budowy jednego z modułów.
„Architektura od wnętrza” nr 4/2018. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze naszego specjalnego dodatku „Architektura od wnętrza” prezentujemy m.in. najciekawsze sauny miejskie oraz teatr w szwajcarskich Alpach, zbudowany na wysokości 2300 m n.p.m. W dziale ABC specjalisty poszukujemy odpowiedzi, jak zaprojektować idealną przestrzeń hotelową.
„Architektura od wnętrza” nr 3/2018. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze naszego specjalnego dodatku „Architektura od wnętrza” przeczytacie m.in. o architekturze z recyklingu. Podpowiadamy też, jak stworzyć komfortową przestrzeń do pracy.
„Architektura od wnętrza” nr 2/2018. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze naszego specjalnego dodatku „Architektura od wnętrza” przeczytacie m.in. relacje z tegorocznych edycji Łódź Design Festival i Gdynia Design Days. Prezentujemy też interwencję miejską His House and Her House projektu pracowni Wutopia Lab, powstałą w ramach 7. Bi-city Biennale of Urbanism/Architecture w Shenzhen i Hongkongu.
"Architektura od wnętrza" W najnowszych numerach - "Biura i wnętrza komercyjne" oraz "Hotele i gastronomia" - prezentujemy ciekawe realizacje i adaptacje przestrzeni, m.in. wielofunkcyjną salę w gotyckim kościele w Katalonii czy nietypowe sauny miejskie, które pozwalają na chwilowe odcięcie się od cywilizacji. W dziale ABC specjalisty podpowiedzi i opinie ekspertów dotyczące oświetlenia i akustyki we wnętrzach biurowych oraz projektowania spójnych przestrzeni hotelowych. W obu numerach również przegląd nowych produktów i kolekcji. Pobierz e-wydanie!