Architektura MuratorWydarzenia"Architektura-murator" na warszawskim Bazarchu

"Architektura-murator" na warszawskim Bazarchu

W ten weekend, 18 i 19 listopada, Centrum Architektury zaprasza do Hali Gwardii na kolejną edycję popularnych targów książek o architekturze i mieście. Z tej okazji przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę prenumeraty "Architektura-murator".

Podczas targów będzie można nabyć publikacje uznanych polskich wydawnictw zajmujących się architekturą i projektowaniem - wśród wystawców znajda się między innymi Bęc Zmiana, Instytut Architektury oraz Wydawnictwo Karakter, jak również organizator wydarzenia, fundacja Centrum Architektury. Pełna lista wydawnictw jest dostępna na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dla tegorocznej edycji Bazarchu przygotowaliśmy szczególną ofertę dla prenumeratorów "Architektury-murator". Roczną prenumeratę magazynu będzie można zamówić za 99 zł (8,25 zł za egzemplarz), czyli o 40% taniej niż standarowa cena 164 zł.

Wydarzenie odbędzie się w Hali Gwardii (Plac Żelaznej Bramy 1), w następujących godzinach:

Sobota 18 listopada: 10-19

Niedziela 19 listopada: 11-19

Robert Moses. Ukryty władca Nowego Jorku: kultowy komiks wkrótce dostępny po polsku Od metra po wieżowce, od basenów po plaże, od przedmieść Long Island po finansowe city Manhattanu – oblicze współczesnego Nowego Jorku zostało w ogromnej mierze ukształtowane przez decyzje jednego człowieka: Roberta Mosesa. Graficzna biografia kontrowersyjnego urbanisty już wkrótce ukaże się nakładem Centrum Architektury.
„Architektura-murator” na wrocławskim BAZARCHU W najbliższą sobotę po raz pierwszy we Wrocławiu odbędą się kultowe targi książek o architekturze BAZARCH. „Architektura-murator” w specjalnej, jednodniowej ofercie prenumeraty.
OCH. Ilustrowany atlas architektury Ochoty – premiera książki i wykład profesor Marty Leśniakowskiej Kolejna warszawska dzielnica doczekała się swojego monograficznego opracowania z cyklu ilustrowanych atlasów wydawanych przez Centrum Architektury. Premiera książki zbiega się z setną rocznicą przyłączenia Ochoty do Warszawy.
Festiwal Budynków Festiwal Budynków to nowe cykliczne wydarzenie poświęcone najciekawszym przykładom architektury XX-wiecznej w Warszawie. Jako pierwszy zaprezentowany zostanie gmach dawnego Domu Partii. Organizatorem jest Centrum Architektury.
MOK. Ilustrowany atlas architektury północnego Mokotowa Nakładem Centrum Architektury ukazała się trzecia pozycja z serii ilustrowanych atlasów architektury Warszawy - MOK, poświęcony północnej części Mokotowa. Premiera już 17 września.
Nieznane życie Pałacu - fotografie Jacek Foty Książka PKiN autorstwa Jacka Foty stwarza niepowtarzalną okazja do wglądu w nieznane, intymne życie jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Polsce – Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.