Zaślepka na obiekt leadowy Architektura

i

Autor: Archiwum Architektury

Build Green CEE

2010-04-12 2:00

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego – Polish Green Building Council (PLGBC) jest jednym z organizatorów “Build Green CEE”. Ta konferencja dostarczy cennych informacji na temat rynku budownictwa zrównoważonego w regionie Europy Środkowej i Wschodniej (CEE).

Build Green CEE, 15-16 kwietnia 2010 Budapeszt, Wegry

Wydarzenie to jest organizowane przez zespół stowarzyszeń Green Building Council z regionu pod patronatem światowej organizacji World Green Building Council.

Region Europy Środkowej i Wschodniej (CEE), zamieszkały przez 150 milionów ludzi, będzie centrum wszystkich nowych inwestycji w Europie. Poprawienia energooszczędności wymagać będzie również większość istniejących budynków. Region ten będzie świadkiem poprawiających się warunków ekonomicznych, inwestycji w projektowanie i budownictwo ekologiczne, w środowisku rosnących cen energii, coraz bardziej wymagających przepisów, nowych technologii oraz zwiększającego się zainteresowania środowiskiem naturalnym.

Członkowie PLGBC otrzymują dużą zniżkę od kosztów rejestracji oraz sponsoringu.

Więcej informacji na temat programu, rejestracji oraz możliwości sponsorowania można uzyskać pod adresem www.BuildGreenCEE.org

PLGBC jest organizacją pozarządową, zajmującą się promowaniem projektowania, budownictwa oraz użytkowania zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju w całej Polsce. Misją PLGBC jest wywarcie pozytywnego wpływu na sektor budownictwa w Polsce poprzez promowanie i wdrażanie zasady potrójnej odpowiedzialności: środowiskowej, socjalnej i ekonomicznej. Stowarzyszenie obecnie ma 47 członków i ciągle rośnie.


Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego - Polish Green Building Council (PLGBC) to organizacja pozarządowa, której celem statutowym jest promocja w Polsce budownictwa zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju. PLGBC posiada status formującego się stowarzyszenia World Green Building Council.

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej PLGBC www.plgbc.org

Firmy założycielskie PLGBC Premium:

PLATINUM: VvS | Architects & Consultants, SkanskaGOLD: Grupa BUMAGREEN: Europlast, Drees & Sommer, CFE Polska

Firmy założycielskie PLGBC:

ARUP, BOST, Bovis LendLease, Forbo, Ekologiczne drogi.pl, Kancelaria Prawna Agnieszka Stanńzyk Katarzyna Słupska , BorgWarner Turbo Systems Poland, Gabriel Miczka Przedsiębiorstwo, Horizone studio

fotka z /zdjecia/PLGBC(2).jpg

i

Autor: Archiwum Architektury