fotka z /zdjecia/pp1.jpg

i

Autor: Archiwum Architektury

Eksperci z wybranych dziedzin ocenią wasze projekty architektoniczne!!

2010-08-13 2:00

Przegląd portfolio w ramach 4. Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi to szansa na sprawdzenie swoich umiejętności i wiedzy. Wybrane projekty architektoniczne poddane ocenie zostaną m.in. pokazane na wystawie.

Przegląd portfolio to bardzo popularna i atrakcyjna forma przedstawienia własnej pracy specjalistom w wybranej dziedzinie. 4. Międzynarodowy Festiwalu Designu w Łodzi – ŁÓDŹ DESIGN 2010 po raz pierwszy w Polsce oferuje taką możliwość w dziedzinie wzornictwa. Wydarzenie skierowane jest do studentów, absolwentów szkół artystycznych oraz projektantów, którzy debiut mają już za sobą. Bezpośrednie spotkania z profesjonalistami w dziedzinie dizajnu, m.in. kuratorami, managerami produktów, projektantami oraz producentami dają możliwość zweryfikowania umiejętności, wiedzy i sposobu prezentacji projektów. Po merytorycznej ocenie recenzentów, zaprezentowane pomysły mogą zostać wdrożone do produkcji. Współpraca może także zaowocować wystawą bądź propozycją publikacji. Wybór uczestników zostanie dokonany na podstawie nadesłanych zgłoszeń.


INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

REJESTRACJAPrześlij wypełniony formularz zgłoszeniowy, CV oraz swoje portfolio o wielkości do 3 MB na adres e-mail portfolio@lodzdesign.com od 1 lipca do 20 września 2010.

Prace można też nadsyłać na płycie DVD/CD na adres Łódź Art Center, ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź, z dopiskiem Przegląd Portfolio.

UWAGA: prosimy o tytułowanie plików swoim nazwiskiem i imieniem – np. Kowalska_Anna_CV.pdf (doc, docx), Kowalska_Anna_portfolio.pdf, Kowalska_Anna_formularz.doc.

Najpóźniej do 1 października na stronie Łódź Design, którą wkrótce uaktualnimy, zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przeglądu.

ORGANIZACJA PORTFOLIOKażda z osób uczestniczących w przeglądzie spotka się z 5 wybranymi przez siebie ekspertami. Czas pojedynczej sesji z recenzentem to 30 minut. Informacje zamieszczone w biografiach recenzentów pomogą wam wybrać osoby, których działalność jest zbieżna z waszymi zainteresowaniami i potrzebami. Zapisy do konkretnych recenzentów odbywają się on-line i decyduje kolejność zgłoszeń. Przegląd odbywa się w godzinach 10.00-17.00 (w tym czasie zaplanowana jest półgodzinna przerwa)

fotka z /zdjecia/pp.jpg

i

Autor: Archiwum Architektury
fotka z /zdjecia/pp1.jpg

i

Autor: Archiwum Architektury