Architektura MuratorWydarzeniaForum Autodesk 2014

Forum Autodesk 2014

Już 4 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Forum Autodesk 2014, poświęcone wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi projektowych m.in. w obszarze architektury i budownictwa.

Forum Autodesk 2014 to około 40 sesji poświęconych innowacjom i narzędziom projektowym w różnych sektorach przemysłu, architekturze i budownictwie, mediach i rozrywce. Autodesk to oprogramowanie wykorzystywane zarówno przez projektantów, inżynierów, architektów, jak również grafików, studentów oraz pasjonatów w celu rozwiązywania wyzwań projektowych. Główne tematy Forum Autodesk 2014 dla Architektury i Budownictwa to:

• Pełny proces realizacji projektu w oparciu o model BIM

• Model BIM na budowie

• Inwentaryzacja cyfrowa: od skanowania do modelu budynku

• Projektowanie obiektów przemysłowych i ciągów technologicznych z wykorzystaniem Autodesk

Plant Design Suite

• Sesja dla sektora energetycznego

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie internetowej Forum Autodesk 2014.

Tagi:
BIM
Jak zaprojektować system wentylacyjny w środowisku Autodesk Revit? Bezpłatne szkolenie BIM dla architektów Jakie błędy najczęściej popełniają projektanci wentylacji? Jak stworzyć wysokiej jakości system wentylacyjny i wygenerować szczegółowe zestawienia z modelu? I na czym tak naprawdę polega modelowanie parametryczne? Centrum Szkoleniowe Siniat i Promat zaprasza na bezpłatne warsztaty on-line.
Bezpłatne szkolenie BIM dla architektów Centrum Szkoleniowe Siniat i Promat zaprasza na bezpłatne warsztaty on-line poświęcone wykorzystywaniu rozwiązań technologii BIM w praktyce architektonicznej. Podczas warsztatów nauczysz się m.in. praktycznego modelowania parametrycznego i dowiesz, jak unikać błędów dzięki koordynacji geometrii 3D. Liczba miejsc ograniczona!
Osiedle Mieszkanie Plus Ratuszowa w technologii BIM Projekt osiedla Mieszkanie Plus Ratuszowa według projekt BE DDJM Architekci powstanie w technologii BIM. Ten nowy zespół na warszawskiej Pradze ma zostać oddany do użytku na przełomie 2021 i 2022 roku.
Metodyka BIM: krok po kroku Na polskim rynku BIM dzieje się coraz więcej. William Gibson – autor znanej powieści „Neuromancer”– napisał: Przyszłość już nadeszła, jedynie nie jest jeszcze równomiernie porozkładana. Na razie nie przypomina to jeszcze gorączki złota (czy raczej gold rush, bo działania odnoszą się głównie do standardów angloamerykańskich), tym bardziej jednak należy zadbać o zachowanie pewnych reguł, z którymi technologia BIM jest nierozłącznie związana.
Vectorworks 2020 – najnowsza odsłona oprogramowania BIM i CAD. Jakie ma zalety Vectorworks 2020? 10 września swoją premierę miała najnowsza wersja oprogramowania BIM: Vectorworks 2020. Tłumaczymy, o jakie funkcje została wzbogacona i czym różni się od poprzedniej. Zalety Vectorworks 2020.
Nowe oblicze BIM 2019 – prelekcje i warsztaty! Lex Ransijn, Agron Derella, Dariusz Kasznia i Roberto Minnucci to tylko niektórzy eksperci technologii BIM, którzy wystąpią podczas listopadowej konferencji Nowe oblicze BIM 2019! „Architektura-murator” jest partnerem medialnym wydarzenia.