Architektura MuratorWydarzeniaMłodzi do Łodzi 2018 - weź udział w konfrontacjach

Młodzi do Łodzi 2018 - weź udział w konfrontacjach

Rozpoczęła się rejestracja na IV ogólnopolskie konfrontacje młodych architektów. Zapisz się już dziś!

Redakcja miesięcznika Architektura-murator już po raz czwarty organizuje spotkanie dla młodych architektów Młodzi do Łodzi. Do udziału zapraszamy dyplomowanych absolwentów wydziałów architektury, właścicieli lub współwłaścicieli pracowni architektonicznych, partnerów w biurach architektonicznych, projektantów zatrudnionych w biurach architektonicznych, wolnych strzelców, pracowników naukowo-dydaktycznych, architektów pracujących w urzędach. Do udziału w spotkaniu zaproszeni są architekci, którzy do dnia rozpoczęcia spotkania Młodzi do Łodzi 2013 nie ukończyli 40 roku życia. Rejestracja na wydarzenie rozpoczęła się 27 marca i potrwa do 23 kwietnia.

Formularz i informacje o wydarzeniu pod adresem: http://www.mlodzidolodzi2018.pl

Tagi:
Zasady uczestnictwa w MdŁ 2018 Zapoznaj się z ogólnymi zasadami uczestnictwa w IV Ogólnopolskich Konfrontacjach Młodych Architektów - Młodzi do Łodzi 2018.
Rusza czwarta edycja konfrontacji Młodzi do Łodzi 2018! Zapraszamy architektów ≤ 40 27 marca 2018 rozpoczęła się rejestracja do udziału w czwartych ogólnopolskich konfrontacjach młodych architektów. Podczas tych spotkań młodzi architekci próbują odpowiedzieć na pytania do czego dążą i z jakimi problemami muszą się mierzyć. Zgłoś się już teraz!