Architektura MuratorWydarzeniaNagroda PASCAL 2016

Nagroda PASCAL 2016

Już po raz drugi Stowarzyszenie Polska Wentylacja nagrodzi innowacyjne projekty instalacji, klimatyzacji i chłodzenia w obiektach oddanych do użytku w latach 2014-2015. Laureatów poznamy 1 marca 2016 roku.

Do ścisłego finału trafiło 11 pracowni, które zgłosiły obiekty o różnej kubaturze i przeznaczeniu – budynki użyteczności publicznej, biurowe, mieszkaniowe, edukacyjne, nowo wznoszone lub zmodernizowane. Wszystkie zostały oddane do użytku w latach 2014-2015.

Kapituła przyznająca Nagrodę PASCAL 2016 oceniła niestandardowe rozwiązania techniczne, na pierwszym miejscu stawiając energooszczędność i komfort użytkowania budynków. Równie ważne było to, czy projekt powstał zgodnie z zasadami rzetelności inżynierskiej, z zachowaniem standardów zawodu projektanta, czy można go uznać za nowatorski i wykonany konsekwentnie.

Wszystkich nominowanych będzie można poznać w czasie Warsztatu projektanta, który odbędzie się 1 marca 2016 roku w ramach targów Forum Wentylacja 2016.

Tagi:
Nagrody PASCAL 2019 przyznane Znamy laureatów nagrody PASCAL 2019, przyznawanej autorom najlepszych projektów instalacji chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji budynków.
Startuje V edycja Nagrody PASCAL na najlepsze projekty instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia Stowarzyszenie Polska Wentylacja rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do V edycji konkursu o Nagrodę PASCAL. Premiowane będą te inwestycje, w których zastosowano rozwiązania zapewniające wysoką efektywność energetyczną, komfort użytkowników i dobrą jakość powietrza wewnętrznego.
Nagrody PASCAL 2017 przyznane Znamy laureatów nagrody PASCAL 2017, przyznawanej autorom najlepszych projektów instalacji chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji budynków.
Nagroda PASCAL 2017 Zbliża się rozstrzygnięcie trzeciej edycji nagrody PASCAL, przyznawanej autorom najlepszych projektów instalacji chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji budynków. Nagrody zostaną wręczone podczas targów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja w Warszawie.
Nagroda PASCAL 2016 Nagroda PASCAL przyznawana jest w ramach targów "Forum wentylacja, Salon klimatyzacja" za niestandardowe i kompleksowe rozwiązania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Do ścisłego finału zakwalifikowano 11 firm, przyznano trzy równorzędne nagrody.