Architektura MuratorWydarzeniaNagroda PASCAL 2017

Nagroda PASCAL 2017

Zbliża się rozstrzygnięcie trzeciej edycji nagrody PASCAL, przyznawanej autorom najlepszych projektów instalacji chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji budynków. Nagrody zostaną wręczone podczas targów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja w Warszawie.

Nagroda PASCAL przyznawana przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja wiodącym biurom projektowym, realizującym instalacje wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia budynków. Celem nagrody jest uhonorowanie osób i firm będących autorami projektów instalacji za wyróżniające się koncepcje inżynierskie oraz podkreślenie roli inżynierów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej w procesie projektowym. Jury ocenia przede wszystkim rozwiązania wpływające na racjonalne użytkowanie energii i komfort użytkowania budynków.

Wręczenie nagrody PASCAL 2017 odbędzie się w ramach Międzynarodowych Targów Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017 w dniach 7-8 marca w Warszawie.

www.forumwentylacja.pl

Tagi:
Nagrody PASCAL 2019 przyznane Znamy laureatów nagrody PASCAL 2019, przyznawanej autorom najlepszych projektów instalacji chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji budynków.
Startuje V edycja Nagrody PASCAL na najlepsze projekty instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia Stowarzyszenie Polska Wentylacja rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do V edycji konkursu o Nagrodę PASCAL. Premiowane będą te inwestycje, w których zastosowano rozwiązania zapewniające wysoką efektywność energetyczną, komfort użytkowników i dobrą jakość powietrza wewnętrznego.
Nagrody PASCAL 2017 przyznane Znamy laureatów nagrody PASCAL 2017, przyznawanej autorom najlepszych projektów instalacji chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji budynków.
Nagroda PASCAL 2016 Nagroda PASCAL przyznawana jest w ramach targów "Forum wentylacja, Salon klimatyzacja" za niestandardowe i kompleksowe rozwiązania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Do ścisłego finału zakwalifikowano 11 firm, przyznano trzy równorzędne nagrody.
Nagroda PASCAL 2016 Już po raz drugi Stowarzyszenie Polska Wentylacja nagrodzi innowacyjne projekty instalacji, klimatyzacji i chłodzenia w obiektach oddanych do użytku w latach 2014-2015. Laureatów poznamy 1 marca 2016 roku.