Architektura MuratorWydarzeniaNowoczesne metody projektowania z wykorzystaniem BIM - Building Information Modelling. Prezentacja na Politechnice Warszawskiej

Nowoczesne metody projektowania z wykorzystaniem BIM - Building Information Modelling. Prezentacja na Politechnice Warszawskiej

Studenckie Koło Naukowe Wentylacji i Klimatyzacji na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej oraz Buro Happold zapraszają na spotkanie poświęcone prezentacji technologii BIM

Buro Happold - zapowiedź spotkania na Politechnice Warszawskiej, marzec 2012

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Staszewski, specjalista w zakresie projektowania instalacji sanitarnych dla kompleksów komercyjnych i obiektów kulturalno-naukowych. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej.
W Buro Happold kieruje pracami zespołu odpowiedzialnego za rozwiązania projektowe instalacji sanitarnych, ogrzewnictwa, chłodnictwa i wentylacji. Zarządza projektami, które wymagają integracji wielu branż inżynieryjnych.
Dotychczas współpracował między innymi z Nizio Design International, Helical Polska i Broadway Malyan. Wśród zrealizowanych przez niego projektów znalazły się Muzeum Współczesne we Wrocławiu i Nowy Teatr w Warszawie.

Nowoczesne metody projektowania z wykorzystaniem BIM
Krzysztof Staszewski Associate, Buro Happold
27.03.2012, godz. 16:00
Wydział Inżynierii Środowiska
Politechnika Warszawska
ul. Nowowiejska 20
pokój 611

Czytaj też: Programy dla architektów. Przegląd najnowszych programów i aplikacji architektonicznych 2020 |

Jak zaprojektować system wentylacyjny w środowisku Autodesk Revit? Bezpłatne szkolenie BIM dla architektów Jakie błędy najczęściej popełniają projektanci wentylacji? Jak stworzyć wysokiej jakości system wentylacyjny i wygenerować szczegółowe zestawienia z modelu? I na czym tak naprawdę polega modelowanie parametryczne? Centrum Szkoleniowe Siniat i Promat zaprasza na bezpłatne warsztaty on-line.
Bezpłatne szkolenie BIM dla architektów Centrum Szkoleniowe Siniat i Promat zaprasza na bezpłatne warsztaty on-line poświęcone wykorzystywaniu rozwiązań technologii BIM w praktyce architektonicznej. Podczas warsztatów nauczysz się m.in. praktycznego modelowania parametrycznego i dowiesz, jak unikać błędów dzięki koordynacji geometrii 3D. Liczba miejsc ograniczona!
Osiedle Mieszkanie Plus Ratuszowa w technologii BIM Projekt osiedla Mieszkanie Plus Ratuszowa według projekt BE DDJM Architekci powstanie w technologii BIM. Ten nowy zespół na warszawskiej Pradze ma zostać oddany do użytku na przełomie 2021 i 2022 roku.
Metodyka BIM: krok po kroku Na polskim rynku BIM dzieje się coraz więcej. William Gibson – autor znanej powieści „Neuromancer”– napisał: Przyszłość już nadeszła, jedynie nie jest jeszcze równomiernie porozkładana. Na razie nie przypomina to jeszcze gorączki złota (czy raczej gold rush, bo działania odnoszą się głównie do standardów angloamerykańskich), tym bardziej jednak należy zadbać o zachowanie pewnych reguł, z którymi technologia BIM jest nierozłącznie związana.
Vectorworks 2020 – najnowsza odsłona oprogramowania BIM i CAD. Jakie ma zalety Vectorworks 2020? 10 września swoją premierę miała najnowsza wersja oprogramowania BIM: Vectorworks 2020. Tłumaczymy, o jakie funkcje została wzbogacona i czym różni się od poprzedniej. Zalety Vectorworks 2020.
Nowe oblicze BIM 2019 – prelekcje i warsztaty! Lex Ransijn, Agron Derella, Dariusz Kasznia i Roberto Minnucci to tylko niektórzy eksperci technologii BIM, którzy wystąpią podczas listopadowej konferencji Nowe oblicze BIM 2019! „Architektura-murator” jest partnerem medialnym wydarzenia.