Architektura MuratorWydarzeniaO komunikacji. Profesor Jerzy Bralczyk gościem specjalnym 17. edycji OKK! design

O komunikacji. Profesor Jerzy Bralczyk gościem specjalnym 17. edycji OKK! design

17. edycja OKK! Design poświecona zostanie komunikacji. Uczestnicy rozmawiać będą o greenwashingu, relacjach architektów z mediami i odbywającej się na naszych oczach cyfrowej rewolucji na rynku prasy.

O komunikacji. Profesor Jerzy Bralczyk gościem specjalnym 17. edycji OKK! design

O profesorze Jerzym Bralczyku można powiedzieć, że komunikację obserwuje nałogowo. Niewielu jest specjalistów, którzy tak trafnie potrafią przekazać swoje spostrzeżenia na temat języka i tego, co o nas mówi – informują organizatorzy. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wysłuchać wykładu Jerzego Bralczyka na temat znaczenia słów związanych z domem. Tradycyjnie odbędą się też dyskusje z udziałem zaproszonych gości.

O komunikacji w pracy architekta

O szczerości w przekazach mediowych i tzw. greenwashingu rozmawiać będą: Cezary Kowalczyk z firmy Grohe, architekt Dominika Zielińska z Workplace, Mateusz Gaczkowski, CEO marki Acustio oraz architekt Magdalena Federowicz-Boule z biura Tremend. Panel poprowadzi Grzegorz Goworek, współwłaściciel pracowni Studio. O. Nie zabraknie też dyskusji o roli komunikacji w pracy architekta. Tę część poprowadzi redaktor naczelna „Elle Decoration Polska” Małgorzata Szczepańska.

Kolejny blok tematyczny będzie dotyczyć przemian, które obserwujemy w mediach. O tym, co się czyta i „klika” porozmawiają Katarzyna Księżopolska, redaktor naczelna „MAGAZIF”, Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna „M jak mieszkanie” oraz Zuzanna Dominów, relationship manager z firmy Homebook. Panel poprowadzi Dominika Olszyna z Wirtualnej Polski. O tym, jak wykorzystać odważną komunikację do promocji architektury w sieci opowie z kolei Michał Bachowski, redaktor działu design portalu NOIZZ.

Wśród gości specjalnych 17. edycji OKK! design znaleźli się również trzej architekci ze Stowarzyszenia Architektów Wnętrz: Paweł Sokół, Jacek Tryc i Roland Stańczyk. Wydarzenie odbędzie się 9 marca w warszawskiej przestrzeni Mysia 3. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na www.okkdesign.pl.

O komunikacji. Profesor Jerzy Bralczyk gościem specjalnym 17. edycji OKK! design