Prezent od architekta – świąteczny kiermasz na Jazdowie

i

Autor: Archiwum Architektury Notatnik kieszonkowy w kropki, proj. Aanda

Prezent od architekta – świąteczny kiermasz na Jazdowie

2019-12-11 14:29

Otwarta Pracownia Jazdów zaprasza na świąteczny kiermasz Kup bombkę i prezent od architekta. Wśród wystawców studenci i absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Otwarta Pracownia, prowadzona przez Stowarzyszenie Akademickie Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, od 2015 roku mieści się w jednym z tzw. domków fińskich na osiedlu Jazdów. Organizowane są tam dyskusje, wystawy oraz warsztaty. W najbliższy weekend, 14 i 15 grudnia, odbędzie się kiermasz świąteczny pod hasłem Kup bombkę i prezent od architekta. Przy zimowej muzyce i grzanym winie będzie można kupić kartki, szkicowniki, notesy, plakaty, bombki, a nawet czapki, torby czy plecaki wykonane przez studentów i absolwentów WA PW. Wśród wystawców znalazły się takie marki jak Aanda, oferująca ręcznie szyte zeszyty, MNRW, specjalizująca się w produkcji worków i kosmetyczek czy By my mum z czapkami, nerkami i plecakami, a także Weronika Reroń, Małgorzata Piechura, Filip Kozieradzki, Julia Arczewska, Anna Krztoń, Alicja Smyk i Pancerula. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Kiermasz Kup bombkę i prezent od architektaKiedy: 14-15 grudnia, godz. 11.00-19.00Gdzie: Otwarta Pracownia, Warszawa, ul. Jazdów 3/6

Prezent od architekta – świąteczny kiermasz na Jazdowie

i

Autor: Archiwum Architektury