Architektura MuratorWydarzeniaRenesans etosu inżyniera: webinar PM Academy

Renesans etosu inżyniera: webinar PM Academy

W ramach PM Academy firma Project Management zaprasza na kolejny webinar. Tym razem na temat różnych aspektów odbywania praktyk w trakcie edukacji architektoniczno-budowlanej. Miesięcznik „Architektura-murator” jest patronem medialnym spotkania.

Renesans etosu inżyniera: webinar PM Academy
fot. GettyImages

Najnowszy webinar PM ACADEMY odbędzie się we wtorek 21 lipca o godz. 16.00 na platformie MC TEAMS. Tym razem uczestnicy rozmawiać będą o potrzebach praktycznego kształcenia w zawodach budowlanych i programach wdrożonych, by zaradzić deficytowi pracowników na rynku budowlanym. W programie spotkania prezentacja Magdaleny Lewandowskiej, dyrektor Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, na temat koordynowanego przez nią projektu „Nasz Uczeń. Nasz Pracownik – opracowanie modelowego programu praktycznej nauki zawodu dla branży budowlanej” oraz Pawła Nowaka i Jacka Zawistowskiego, wykładowców na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, którzy opowiedzą m.in. o programie Erasmus+ i projekcie „IPCIC - Improvement of Professional Competences in Construction” prowadzonym przez PSMB – Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Budownictwa. Rejestracja poprzez platformę Evenea do 21 lipca do godz. 13.00.

Forum Edukacji Architektonicznej 2019 Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki zaprasza do Kazimierza na forum dyskusyjne poświęcone powszechnej edukacji architektonicznej w Polsce. Spotkanie ma na celu zaprezentowanie już podjętych działań o charakterze systemowym i wypracowanie najbardziej skutecznych sposobów angażowania uczniów, nauczycieli i rodziców.