Zaślepka na obiekt leadowy Architektura

i

Autor: Archiwum Architektury

Seminarium - Funkcjonalne biuro 2010

2010-06-21 2:00

W coraz bardziej wirtualnym świecie, jakich argumentów mogą użyć architekci i urbaniści, by usprawiedliwić tworzenie nowych budynków i przestrzeni?

Efektywne, komfortowe i inspirujące biuro zwiększa wydajność pracownika oraz zespołu nawet o kilkadziesiąt procent. Obecnie wieloosobowe pomieszczenia tego typu projektuje się w zupełnie inny sposób, a dobry open space może wnieść nową jakość do całej firmy oraz poprawić warunki pracy, a co za tym idzie - wyniki całej firmy.

Dowiedz się: jak dobrze zaprojektować, zaaranżować i wyposażyć biuro jak ważną rolę pełni space programming i space planning jak stworzyć i jak efektywnie prowadzić współpracę grupy projektowej (steering committee) jak wyglądają biura godne uwagi w kraju i za zagranicą?

Seminaria prowadzone będą przez uznanych specjalistów m.in.: Przemysława Stopę - architekta i projektanta z wieloletnim doświadczeniem, który zrealizował dziesiątki projektów, w tym biura dla największych i najbardziej innowacyjnych firm znajdujących się na liście Forbes czy Global 500, np.: Google, Unilever, Ernst & Young i wielu innych.

Gościem specjalnym konferencji w Warszawie będzie Frank Duffy - architekt i konsultant z Wielkiej Brytanii, założyciel DEGW - firmy konsultingowej zajmującej się strategią i dizajnem dla biur, jeden z wiodących autorytetów w kwestiach tworzenia wizji biur przyszłości. Prezes Stowarzyszenia RIBA w latach 1993-95.

Dodatkowo zaproszeni zostali doświadczeni office i facilities managerowie, którzy opowiedzą o swoich sprawdzonych sposobach współpracy z projektantem, project managerem i zarządem (np. Magdalena Stańczuk - Hewlett Packard). Będzie można również dowiedzieć się jak zadbać o prawidłową akustykę w biurze od specjalisty z firmy Ecophon (Mikołaj Jarosz).

02.03.2010 – Kraków (Centrum Biurowe Lubicz II) 30.03.2010 – Katowice (Galeria Szyb Wilson) 07.04.2010 – Warszawa (Park Postępu) 10.05.2010 – Łódź (biurowiec Business House) 09.06.2010 – Poznań (Malta Office Park) 14.09.2010 – Gdańsk (Tryton Gdańsk) 28.09.2010 – Wrocław (Młyn Sułkowice)


Organizator: miesięcznik "Office&Facility" Kontakt: Paweł Lenart, (22) 390 45 88 lub office@officefacility.pl Koszt uczestnictwa: 390 zł (cena z VAT)

Informacje: www.officefacility.pl

fotka z /zdjecia/headerkonferencja.jpg

i

Autor: Archiwum Architektury