Architektura MuratorWydarzeniaSpotkanie z Mistrzem. Wykład

Spotkanie z Mistrzem. Wykład

We wrześniu gościem organizowanego przez krakowski oddział SARP cyklu Spotkanie z Mistrzem będzie Zbigniew Maćków, przewodniczący Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów i kurator Europejskiej Stolicy Kultury 2016 ds. architektury. Wrocławski architekt, od 1995 roku prowadzący własne biuro Maćków Pracownia Projektowa, jest między innymi laureatem honorowej nagrody SARP Oddział Wrocław za całokształt dokonań (2013), Nagrody Roku SARP 2010 oraz pięciokrotnym zwycięzcą konkursu Piękny Wrocław.

Spotkanie z Mistrzem. Wykład
Zintegrowany węzeł przesiadkowy we Wrocławiu, proj. Maćków Pracownia Projektowa („a-m” 3/2012); fot. Thomas Lewandowski/serwis prasowy

Do jego najważniejszych realizacji w stolicy Dolnego Śląska należą: modernizacja i rozbudowa domu handlowego Renoma (2009), zintegrowany węzeł przesiadkowy (2011) i Szkoła Muzyczna im. Karola Szymanowskiego (2014). Zaprojektował także ratusz i nowy rynek w Siechnicach (2012).

W ramach cyklu Spotkanie z Mistrzem prezentowana jest twórczość najwybitniejszych przedstawicieli polskiej architektury.

29 września

Galeria Architektury SARP, Kraków

www.sarp.krakow.pl

Spotkanie z Mistrzem – Andrzej M. Chołdzyński Krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich zaprasza na kolejny wykład z cyklu „Spotkanie z Mistrzem”. 24 stycznia bohaterem wieczoru będzie Andrzej M. Chołdzyński.
Spotkanie z Mistrzem. Wykład i wystawa SARP Oddział Kraków oraz Galeria Architektury GAGA zapraszają na wykład oraz wystawę warszawskich architektów Andrzeja Bulandy i Włodzimierza Muchy.
Spotkanie z mistrzem. Krzysztof Ingarden i Jacek Ewý w krakowskim oddziale SARP Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP) Oddział Kraków zaprasza na wykład Krzysztofa Ingardena i Jacka Ewý, architektów, laureatów Honorowej Nagrody SARP w roku 2009 za całokształt twórczości. Spotkanie zorganizowane w ramach cyklu Spotkanie z mistrzem odbędzie się 16 stycznia 2014
Spotkanie z Mistrzem. Wykład i wystawa w Krakowie W listopadzie w ramach cyklu Spotkanie z Mistrzem krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP) zaprasza na wykład Stanisława Deńki, wykładowcy i byłego Głównego Architekta Krakowa