Bezpalko Katarzyna

i

Autor: Archiwum Architektury

startARCHITEKCI*14 - wystawa prac dyplomowych studentów Politechniki Lubelskiej

2015-03-03 13:27

Do 28 marca w "Galerii Gala - Dom i Wnętrze" w Lublinie można obejrzeć projekty dyplomowe studentów Politechniki Lubelskiej obronione na kierunkach Architektura oraz Architektura i Urbanistyka.

Na ekspozycji znalazły się wybrane projekty dyplomowe inżynierskie i magisterskie obronione na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz Architektura na Politechnice Lubelskiej w 2014 roku. Prezentowane prace podzielono na szcześć grup tematycznych: Dom, Edukacja, Historia, Relaks, Zdrowie oraz Inwestycja (poświęcony zarówno rozwojowi biznesu, jak i postępowi gospodarczemu regionu). Wystawa została przygotowana przez studentów, autorów prezentowanych prac.

Podczas wystawy odbędą się obrady jury piątej edycji konkursu organizowanego przez Wydział Budownictwa i Architektury oraz Lubelski Oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP na najlepszy projekt dyplomowy inżynierski i magisterski. 17 marca 2015 po rozstrzygnięciu konkursu i wręczeniu nagród, odbędzie się dyskusja z udziałem architektów oraz innych osób mających wpływ na architekturę i przestrzeń miasta Lublina.

Ekspozycja odbywa się w "Galerii Gala - Dom i Wnętrze", zaprojektowanej przez lubelską pracownię Bieńkowski-Lis-Mierzwa Architekci.

startARCHITEKCI*1428 luty - 28 marca 2015Galeria Gala - Dom i WnętrzeLublin