Architektura MuratorWydarzeniaVouchery na konferencję PROCAD EXPO Know How dla subskrybentów newslettera "Architektury-murator"

Vouchery na konferencję PROCAD EXPO Know How dla subskrybentów newslettera "Architektury-murator"

W dniach 10-11 czerwca 2014 w Mszczonowie pod Warszawą odbędzie się konferencja PROCAD EXPO Know How. Dla subskrybentów newslettera "Architektury-murator" otrzymaliśmy vouchery uprawniające do bezpłatnego udziału w konferencji

W imieniu organizatorów 22. edycji PROCAD EXPO zapraszamy do udziału w konferencji dotyczącej BIM PROCAD EXPO Know How, której celem jest wymiana doświadczeń w obszarze biznesu opartego o szeroko rozumiane projektowanie. Ramy tematyczne konferencji obejmują nowe perspektywy BIM Autodesk dla budownictwa oraz nowe perspektywy PLM Autodesk dla przemysłu. Uczestnicy wyjazdu mogą wziąć udział w konferencji lub praktycznych warsztatach projektowych on-line, które odbędą się 10 czerwca o godzinach 11:00, 14:00, 16:00, 18:00 oraz w dniach 11-13 czerwca w godzinach 10:00, 12:00, 14:00, 18:00. Duża część warsztatów poświęcona będzie nowej rodzinie produktów Autodesk 2015.

Specjalnie dla subskrybentów newslettera "Architektury-murator” otrzymaliśmy 10 voucherów o wartości 590 PLN, kóre uprawniają do bezpłatnego udziału w wydarzeniu. Aby zgłosić swój udział wystarczy napisać na adres knowhow@procad.pl podając hasło ARCHITEKTURA MURATOR. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zaproszenie dedykowane jest aktywnym zawodowo osobom związanym z polską branżą budowlaną.

Konferencja odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2014 w Hotelu Panorama w Mszczonowie koło Warszawy. Oficjalna część konferencji odbędzie się w godzinach 10:00-17:00 (lunch około 13:00), a networking połączony z kolacją w godzinach 18:00-22:00. Szczegółowy program konferencji znajdują sie na stronie internetowej www.procadexpo.pl.

Prelegenci konferencji PROCAD EXPO KNOW HOW:

prof. dr hab. Inż. Jerzy Smardzewski – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
dr inż. Mariusz Deja, dr inż. Tadeusz Bocheński – Politechnika Gdańska
Jarosław Kierczuk – Country Channel Manager Poland Autodesk
Paweł Wierzowiecki – Dyrektor Generalny, Graphit Studio
Bartłomiej Grotte, Rafał Jedliński – Założyciele, Pracownia Foroom
Krzysztof Droszcz – Dyrektor Generalny, Rebel Concept
Paweł Podwojewski – Dyrektor Generalny, Pracownia MOTYW

Międzynarodowa Konferencja Naukowa ACPS 2021: Architecture, City, People, Structure Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej zaprasza do udziału w konferencji ACPS 2021: Architecture, City, People, Structure. Jak zapowiadają organizatorzy, spotkanie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania swoich najnowszych prac i przemyśleń na temat kierunków kształtowania architektury w XXI wieku.
The invincible city: międzynarodowa konferencja z udziałem ekspertów UNESCO, ICOMOS i ICCROM Jak na przestrzeni lat zmieniło się podejście do rekonstrukcji historycznych zespołów? Jakie mamy dziś możliwości ochrony zagrożonego dziedzictwa i jakie wyzwania stoją przed architektami i konserwatorami zabytków? Między innymi na te pytania spróbują znaleźć odpowiedź uczestnicy międzynarodowej konferencji „The invincible city. Society in cultural heritage recovery” organizowanej z okazji 75-lecia odbudowy Warszawy i 40. rocznicy wpisania stołecznej starówki na listę UNESCO.
Po co nam rzemiosło? Konferencja o nowym rzemiośle Kim jest nowy rzemieślnik? Czy jest sens odróżniać nowe rzemiosło od tradycyjnego? Rzemiosło to moda, czy społeczny trend? Między innymi na te pytania będą starali się odpowiedzieć uczestnicy konferencji „Wytwórczo / Makingly” organizowanej przez Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.
Well-Being Design 2020: projektowanie dla przyszłości Cztery tytuły wnętrzarskie, wykłady i dyskusje z udziałem architektów, designerów i specjalistów z dziedziny projektowania doświadczeń. Już 5 listopada odbędzie się całodniowa konferencja Well-Being Design 2020 poświęcona projektowaniu, które skupia się na podnoszeniu jakości życia użytkowników i trosce o środowisko!
BIM DAYS 2020: podsumowanie konferencji Autodesk Jakie trendy zdominują przyszłość polskiej architektury? Czy BIM w Polsce się opłaca? Jak wykorzystać BIM w procesie projektowania konstrukcji i planowania realizacji? To tylko niektóre z zagadnień, które zostały omówione podczas październikowej konferencji BIM DAYS 2020.
Konferencja „Miasta Przyszłości” 2020 W dniach 15-17 września odbędzie się 3. edycja konferencji „Miasta Przyszłości” poświęconej najnowszym trendom i rozwiązaniom dla miast. Wśród prelegentów architekci, aktywiści i samorządowcy.