Architektura MuratorWydarzeniaWell-Being Design 2020: projektowanie dla przyszłości

Well-Being Design 2020: projektowanie dla przyszłości

Cztery tytuły wnętrzarskie, wykłady i dyskusje z udziałem architektów, designerów i specjalistów z dziedziny projektowania doświadczeń. Już 5 listopada odbędzie się całodniowa konferencja Well-Being Design 2020 poświęcona projektowaniu, które skupia się na podnoszeniu jakości życia użytkowników i trosce o środowisko!

Well-Being Design 2020: projektowanie dla przyszłości

Cztery tytuły wnętrzarskie grupy TIME: „Dobre Wnętrze”, „M jak Mieszkanie”, „Moje Mieszkanie” i „Architekt Wnętrz” zapraszają na całodniową konferencję on-line Well-Being Design 2020. W programie m.in. dyskusja na temat zielonych rozwiązań w projektowaniu domów, przestrzeni publicznych i mebli, a także nowych potrzeb użytkowników i ich wpływie na ofertę deweloperską, proces wyposażania wnętrz czy wybór elementów aranżacji. Jak projektować mądrze i odpowiedzialnie, a zarazem w sposób przyjazny użytkownikom. Niezależnie od tego, w jaki sposób zmieni się świat po pandemii, warto bacznie przyglądać się nowym kierunkom. Konferencja Well-Being Design, organizowana wspólnie z redakcjami wszystkich tytułów wnętrzarskich Grupy ZPR Media, skupi się na ukazaniu najnowszych trendów podnoszących jakość naszego codziennego życia – mówi Anna Żmijewska, redaktor naczelna „Architekta Wnętrz”. Wśród panelistów m.in. architekci Agnieszka Starzyk z Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie oraz Hernan Gomez ze Studio Gomez, projektantka Maria Jeglińska-Adamczewska i psycholog biznesu Ewy Kryszkiewicz. Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązuje jednak rejestracja. Więcej informacji na stronie https://well-being.urzadzamy.pl/.


Tagi:
Autor: (Red.)
Międzynarodowa Konferencja Naukowa ACPS 2021: Architecture, City, People, Structure Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej zaprasza do udziału w konferencji ACPS 2021: Architecture, City, People, Structure. Jak zapowiadają organizatorzy, spotkanie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania swoich najnowszych prac i przemyśleń na temat kierunków kształtowania architektury w XXI wieku.
The invincible city: międzynarodowa konferencja z udziałem ekspertów UNESCO, ICOMOS i ICCROM Jak na przestrzeni lat zmieniło się podejście do rekonstrukcji historycznych zespołów? Jakie mamy dziś możliwości ochrony zagrożonego dziedzictwa i jakie wyzwania stoją przed architektami i konserwatorami zabytków? Między innymi na te pytania spróbują znaleźć odpowiedź uczestnicy międzynarodowej konferencji „The invincible city. Society in cultural heritage recovery” organizowanej z okazji 75-lecia odbudowy Warszawy i 40. rocznicy wpisania stołecznej starówki na listę UNESCO.
Po co nam rzemiosło? Konferencja o nowym rzemiośle Kim jest nowy rzemieślnik? Czy jest sens odróżniać nowe rzemiosło od tradycyjnego? Rzemiosło to moda, czy społeczny trend? Między innymi na te pytania będą starali się odpowiedzieć uczestnicy konferencji „Wytwórczo / Makingly” organizowanej przez Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.
BIM DAYS 2020: podsumowanie konferencji Autodesk Jakie trendy zdominują przyszłość polskiej architektury? Czy BIM w Polsce się opłaca? Jak wykorzystać BIM w procesie projektowania konstrukcji i planowania realizacji? To tylko niektóre z zagadnień, które zostały omówione podczas październikowej konferencji BIM DAYS 2020.
Konferencja „Miasta Przyszłości” 2020 W dniach 15-17 września odbędzie się 3. edycja konferencji „Miasta Przyszłości” poświęconej najnowszym trendom i rozwiązaniom dla miast. Wśród prelegentów architekci, aktywiści i samorządowcy.
Senses in Architecture, Urban Landscaping and Design – SAUL 2020: konferencja Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wydział Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz katowicki oddział SARP i śląski Towarzystwa Urbanistów Polskich zapraszają na II międzynarodową konferencję: Senses in Architecture, Urban Landscaping and Design – SAUL 2020. Wśród gości m.in. Odile Decq oraz Takaharu i Yui Tezuka – założyciele Tezuka Architects.