Chris Beardshaw, architektura krajobrazu

i

Autor: Archiwum Architektury Chris Beardshaw, projekt ogrodu w Wielkiej Brytanii

Wystawa ogrodnicza "Zieleń to Życie" i seminarium z brytyjskim architektem krajobrazu Chrisem Beardshawem

2014-08-26 17:06

W czwartek, 28 sierpnia 2014 r., rozpocznie się kolejna, 22. już edycja międzynarodowej wystawy ogrodniczej Zieleń to Życie. Udział zapowiedziało 250 wystawców z 11 krajów. W programie również warsztaty i seminarium z brytyjskim ogrodnikiem i architektem krajobrazu Chrisem Beardshawem

W czwartek 28 sierpnia w Warszawie rozpocznie się 22. edycja międzynarodowych targów roślin i ogrodów Zieleń to Życie. Hasłem przewodnim tegorocznej wystawy ogrodniczej jest Klucz do ogrodu. Dwa pierwsze dni przeznaczone są dla osób zawodowo zainteresowanych roślinami, technologiami i produktami dla ogrodnictwa i architektury krajobrazu. W sobotę 30. sierpnia targi odwiedzić mogą wszyscy, którzy planują założenie ogrodu, pasjonaci i wielbiciele roślin i sztuki ogrodowej.

Udział w tegorocznej edycji targów roślin zapowiedziało 250 wystawców z 11 krajów: Polski, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Litwy, Niemiec, Republiki Czeskiej i Włoch, a także po raz pierwszy z Ukrainy i Białorusi. Hale wystawowe zostaną zapełnione przez 150 firm prezentujących rozmaite rośliny. Na targach będzie można zobaczyć także urządzenia techniczne, narzędzia, ogrodowe dekoracje, dowiedzieć się więcej o sprzęcie i środkach do pielęgnacji i utrzymania ogrodu w dobrej kondycji, a także kupić profesjonalne publikacje poświęcone ogrodnictwu.

Jednym z elementów programu tegorocznej wystawy są warsztaty i seminarium z brytyjskim ogrodnikiem, architektem krajobrazu i prezenterem BBC Chrisem Beardshawem. Lista uczestników warsztatów jest już zamknięta. Wszyscy zainteresowani spotkaniem z Beardshawem mogą jednak uczestniczyć w seminarium, które odbędzie się 30 sierpnia 2014 r. (sobota), w godzinach 10.00 - 14.30.

Wystawa ogrodnicza Zieleń do życie Centrum EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa

Dni otwarcia wystawy: 28, 29 sierpnia 2014 (czwartek, piątek), godz. 9.00-18.00 (dla osób zawodowo związanych z ogrodnictwem i architekturą krajobrazu)30 sierpnia 2014 (sobota), godz. 9.00-17.00 (dla wszystkich zainteresowanych)