Architektura MuratorWydarzeniaZrównoważony rozwój i inwestycje budowlane. Konferencja Future 4 Build

Zrównoważony rozwój i inwestycje budowlane. Konferencja Future 4 Build

Nowa platforma biznesowa Future 4 Build ma ułatwić wymianę informacji na temat założeń zrównoważonego rozwoju w inwestycjach budowlanych i przyszłości branzy budowlanej w Polsce. Konferencja i wystawa odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI

Future for Build

Better buildings means better business for the future to hasło, pod jakim organizowana jest platforma Future 4 Build. Spotkanie ma służyć wymianie informacji na temat rozwiązań stosowanych w zrównoważonym budownictwie, nowych technologii i produktów. W trakcie spotkania odbędą się prezentacje działających w branży firm, dyskusje i wykłady specjalistów. Partnerem Strategicznym Future 4 Build są Buro Happold oraz CEE Green Building Profesionals Association.
Organizatorzy wydarzenia stawiają sobie za cel stworzenie nowej formuły spotkań branżowych, pozwalającej zdobycie kompletnego obrazu dostępnych na polskim rynku technologii wykorzystywanych w zrównoważonym budownictwie, a także zbudowanie sieci biznesowej, łączącej wszystkie zainteresowane strony.

Konferencja ma stać się centralnym wydarzeniem dla sektora budowlanego w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Chcielibyśmy stworzyć formułę, która łączy konferencję oraz targi w jedno, kompleksowe wydarzenie dedykowane branży. Dzięki połączeniu trzech, profesjonalnych podmiotów: lokalizacji (EXPO XXI), producenta konferencji (Blue Business Media) oraz organizatora wydarzenia (Ventures Sapphire) Future 4 Build będzie w stanie zaproponować rynkowi nowy, niekonwencjonalny format oraz wysoce kontrowersyjne wydarzenie – podsumowuje Svetlana Robinson, Dyrektor Wydarzenia Future 4 Build.
To druga edycja wydarzenia, poprzednia odsłona projektu odbyła się w październiku 2011 roku. Konferencja Future4Build zorganizowana przez Sapphire Ventures była świetnym przykładem jak należy organizować właśnie tego typu wydarzenia. Udział ekspertów z kraju i z zagranicy dał możliwość wymiany doświadczeń. Mieliśmy okazję poznać wiele nowych osób, które angażują się w zrównoważone budownictwo w Polsce w sposób profesjonalny i odpowiedzialny – opisuje wydarzenie Henryk Kwapisz, Manager Rozwoju Rynku w firmie Saint- Gobain.


Future 4 Build
8.11 – 9.11.2012
Warszawskie Centrum EXPO XXI
więcej informacji: http://www.future4build.com

Future for Build - jesień 2012
Green Building Night: zielone budynki, ekologia i nowe inwestycje. Konferencja PLGBC, czyli Polish Green Building Council (Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego) oraz firmy Lidman Green RealEstate oraz Asari.pl zapraszają do udziału w konferencji poświęconej zagadnieniom związanym z Green Real Estate, nieruchomości zrealizowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego projektowania. Spotkanie odbędzie się 20 września