Platform Kupé

2024-07-09 12:41

Meble miejskie, które zmieniają przestrzeń publiczną w prywatną. System modułowy dostępny jest w różnych wariantach dopasowujących się do otoczenia. Konstrukcja została wykonana z pokrytej lakierem stali ocynkowanej i wypełniona drewnianymi listwami. Projekt: David Karásek, Michael Tomalik; producent: mmcité

Rozwój tętniącego życiem miasta jest niezaprzeczalny, ulice stają się naszym drugim domem dzięki bezpośredniej interakcji z ludźmi. Meble miejskie odpowiadają na potrzebę zmian, czego dowodem są elementy smart, zielone dachy, energia słoneczna, a dziś również Platforma. Element małej architektury, która przybiera różne formy. Przełamuje stereotypowe postrzeganie nieużywanych od dawna miejsc parkingowych czy zakątków miejskich, przekształcając je w tarasy barów i kawiarni, strefy relaksu i miejsca pełne zieleni.

System modułowy produkowany jest w dwóch głębokościach i dwóch szerokościach, których kombinacja tworzy różne warianty dopasowującej się do otoczenia. Uzupełniono go strefami ochronnymi dla poczucia bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo i pełnowartościowy wypoczynek w tętniącej życiem przestrzeni publicznej zapewniają zderzaki z amortyzacją.

Konstrukcja ze stali ocynkowanej, pokryta piecowym lakierem proszkowym. Ocynkowany zderzak ze sprężynami stanowi strefę ochronną. Drewniane podłogi i ściany boczne wypełnione listwami drewnianymi.

www.mmcite.com