Architektura MuratorŻycie w Architekturze2015Energooszczędne rozwiązania FAKRO

Energooszczędne rozwiązania FAKRO

Z myślą o ograniczeniu kosztów eksploatacji budynków oraz o ochronie środowiska naturalnego firma FAKRO wprowadziła do sprzedaży linie energooszczędnych produktów. Znalazły się wśród nich okna dachowe, okna do dachów płaskich, schody strychowe, kolektory słoneczne, a także markizy do okien dachowych oraz fasadowych.

Okno do dachów płaskich FAKRO
Okno do dachów płaskich DEC-C. Fot. Fakro
Tagi:
Systemy okienne wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie Prezentujemy okna i schody firmy Fakro, które mogą być wykorzystane w projektach nadsyłanych na konkurs "Dach w wielkim mieście".
Konkurs architektoniczny New Vision of the Loft 3 Konkurs architektoniczny na projekt atelier przyszłości ogłaszają firma FAKRO oraz magazyn architektoniczny A10. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 lipca 2014
Lofty - projekty przyszłości. Konkurs architektoniczny Fakro i A10: New Vision of the Loft 2 Lofty na poddaszu. Trwa czwarta edycja ogłoszonego przez firmę Fakro i magazyn A10 newEuropean architecture konkursu architektonicznego na projekt loftu przyszłości
O roli architektury Kluczową rzeczą jest światło...
Nowe spojrzenie na poddasze Już po raz kolejny rusza trzecia edycja międzynarodowego konkursu architektonicznego zorganizowanego przy współudziale magazynu architektonicznego „A10” zatytułowana NEW VISION OF THE LOFT.