Architektura MuratorŻycie w ArchitekturzeUdogodnienia na stacjach ORLEN

Udogodnienia na stacjach ORLEN

Klienci odwiedzający stacje ORLEN będą mogli skorzystać z specjalnego pakietu usług, które znacząco usprawnią usługę tankowania.

Udogodnienia na stacjach ORLEN

PKN ORLEN dbając o potrzeby podróżujących, a także odpowiadając na oczekiwania kierowców, stale udoskonala swoje stacje, tak aby były miejscem przyjaznym wszystkim kierowcom. Zarówno tym, którzy chcą jak najszybciej ruszyć w dalszą drogę, jak i tym, którzy planują dłuższy postój, by odpocząć i zjeść posiłek czy też zrobić zakupy w sklepie. Dla wszystkich, którzy w czasie podróży odwiedzą stacje ORLEN, przygotowano pakiet specjalnych usług ułatwiających obsługę.

Udogodnienia na stacjach ORLEN

• Obustronne tankowanie. Węże przy dystrybutorach są tak długie, że bez problemu można sięgnąć do baku nawet wtedy, gdy podjedzie się z drugiej strony.

• Możliwość mobilnej płatności aplikacją VITAY z usługą ORLEN PAY bez konieczności wchodzenia do sklepu. W ten sposób płacić można za paliwo, płyny do szyb, płyn do dezynfekcji, a na wybranych stacjach nawet za myjnię. Wystarczy zeskanować QR kod z dystrybutora i zatwierdzić kwotę. Najnowsza wersja ORLEN PAY pozwala m.in. na korzystanie ze zniżek Karty Dużej Rodziny, BiznesTank, a także płacenie przez Apple Pay, Google Pay oraz Blikiem. Ponadto aplikacja umożliwia wgląd do historii transakcji i zbieranie punktów VITAY. Faktury za paliwo są wysyłane na adres e-mail podany podczas rejestracji. Aby zacząć korzystać z ORLEN PAY wystarczy krótka rejestracja oraz dodanie karty płatniczej z odblokowaną możliwością płatności internetowych.

• Kolejkowanie nalewu. Wystarczy, że kierowca przepar-kuje auto lub odjedzie kilka metrów od dystrybutora, aby następny kierowca zaczął tankować z tego samego stanowiska, Dzieje się tak dlatego, że licznik przy dystrybutorze nie blokuje się na czas płatności. Dzięki temu w czasie, gdy jeden kierowca płaci za paliwo, drugi może skorzystać z dystrybutora.

• Mobilny Kasjer, to pracownik stacji paliw, wyposażony w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal, dzięki którym przyjmuje płatności za paliwo przy dystrybutorze, bezpośrednio po tankowaniu. Pomysł powstał w odpowiedzi na sygnały od klientów stacji, w trosce o ich czas i wygodę. Funkcjonalność ta służy rozładowaniu kolejek do dystrybutorów w okresach nasilonego ruchu na dużych stacjach tranzytowych i w Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP). Pomoc Mobilnego Kasjera i możliwość płacenia za paliwo oraz produkty dostępne na podjeździe (np. płyny do spryskiwaczy) bezpośrednio z okna samochodu, docenią z m.in. seniorzy, osoby niepełnosprawne lub rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Pod względem technicznym aplikacja używana przez Mobilnego Kasjera ma takie same funkcje, jak przy stacjonarnych stanowiskach kasowych. Pozwala m.in. na drukowanie kuponów rabatowych, skanowanie kodów kreskowych z kuponów promocyjnych, wystawianie faktur, a nawet na szybką aktualizację danych rozliczeniowych klienta.

belka zwa 2020
Tagi:
ORLEN – tu zatankujesz bezpiecznie PKN ORLEN wyposaża stacje paliw w specjalistyczne urządzenia oczyszczające i filtrujące powietrze. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników. Na kierowców czekają też rozwiązania przyspieszające tankowanie i ułatwiające płatność za paliwo.
Mobilny Kasjer rozładuje kolejkę na stacji W okresach nasilonego ruchu – np. gdy wyjeżdżamy na weekendy lub z nich wracamy – i chcemy zatankować, zniechęcają nas duże kolejki na stacjach. ORLEN postanowił ten problem rozwiązać wprowadzając Mobilnego Kasjera. Przyjmuje on płatności za paliwo na podjeździe, bezpośrednio po tankowaniu.
Przyspieszanie tankowania na stacjach ORLEN Nic tak nie irytuje na drodze jak stanie w korku. Zwłaszcza gdy śpieszymy się na ważne spotkanie lub do domu, do rodziny. Podobnie jest na stacjach paliw. Długa kolejka oczekujących do myjni? Sznur samochodów do dystrybutora? Przecież nie mamy na to czasu!
Stacje paliw w XXI wieku – rozmowa z Pawłem Nickim z PKN ORLEN W najbliższej przyszłości kluczowe dla rozwoju i efektywności architektury stacji paliw będzie aktywne podejście inwestorów do wymogów ekologicznych i zasad zrównoważonego rozwoju – mówi Paweł Nicki, kierowniki działu standaryzacji stacji paliw w PKN ORLEN.
Młodzi, utalentowani, z przyszłością 9 października 2015 roku, w Teatrze Wielkim w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala „Polacy z werwą”. Siedmiu Laureatów Plebiscytu, którego inicjatorem jest PKN ORLEN, z rąk jurorów odebrało nagrody finansowe oraz statuetki zaprojektowane przez Pawła Althamera. Nagrodą Specjalną uhonorowano Olgę Malinkiewicz, wynalazczynię fotowoltaicznych materiałów opartych na perowskitach. Wyróżnienie otrzymali polscy medaliści Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce - Pekin 2015.
Plebiscyt "Polacy z werwą" - głosuj na architekta! Tylko do 6 września można oddawać głosy w plebiscycie "Polacy z werwą", który promuje najzdolniejszych Polaków i ich osiągnięcia. Wśród nominowanych z 7 różnych dziedzin znalazł się architekt Maciej Siuda. Laureatów poznamy na początku października 2015.