Cone

Seria okrągłych i owalnych stołów w kilku wysokościach i rozmiarach blatu. Meble dostępne są z portem zasilania lub bez. Na wysokości 71 cm mogą mieć czarny przepust kablowy. Blat wykonany jest z laminatu w podstawie zaś można ukryć wszystkie przewody.

Cone
ProjektantCarl Öjerstam
ProducentMateria
Tagi:
Groove System paneli akustycznych projektu Tomasza Augustyniaka obejmuje wersje ścienne, sufitowe, biurkowe i ścianki wolno stojące. Elementy pozwalają na stworzenie cichego miejsca pracy, prywatnej strefy wypoczynku w otwartej przestrzeni oraz na dowolne kształtowanie akustyki we wnętrzu.
Arch Podcięcia u podstawy krzesła przypominają klasyczny element architektoniczny – arkady. Baza siedziska jest frezowana cyfrowo. Pozwoliło to na uzyskanie kształtów niemożliwych do osiągnięcia tradycyjną metodą obróbki. Oparcie eksponuje naturalne drewno, a dzięki zastosowaniu sklejki ze zmienną grubością, mebel jest subtelny i delikatny.
366 Metal Fotel 366 z metalowymi nogami to jeden z mniej znanych projektów Józefa Chierowskiego. W latach 60. nie wszedł do przemysłowej produkcji. 366 Concept zrealizował ideę sprzed kilkudziesięciu lat i wprowadził ten wariant do swojej oferty.
Dronn Znak rozpoznawczy sof i foteli z kolekcji to szerokie podłokietniki. Meble wykonano ze sklejki w naturalnej okleinie z dębu, orzecha lub klonu. Siedzisko i oparcie jest tapicerowane, a podstawę stanowi stelaż stalowy malowany lub chromowany.
Chic Lounge Wyjątkowo wygodny fotel projektu Christophe’a Pilleta wykonany jest z metalowego stelaża zalanego w piance poliuretanowej. Dostępny w sześciu kolorach i z dwoma typami nóg.
Arc Drewniana ławka w kształcie łodzi to projekt holenderskiego dizajnera Berna Jana Pota. Mebel powstał z myślą o przestrzeniach publicznych. Siedzisko wykonano z litego dębu, a jego korpus wykończony został dębową okleiną.