Mystic

Charakterystycznym elementem sofy są autorskie projekty okuć i nóżek zestawionych z drewnianymi detalami. Siedzisko mebla wypełnione jest pianką memory, która dopasuje się do ciała, a poduchy oparcia gęsimi piórami. Produkt dostępny jest w kilku rozmiarach oraz wielu rodzajach i kolorach tapicerki.

Mystic
ProjektantLech Bonar
ProducentOlta
Tagi:
Jupiter Nowa kolekcja foteli Jupiter marki Arketipo z charakterystyczną metalową konstrukcją bazy w kształcie łuku, która podtrzymuje siedzisko i oparcie wykonane z włókna szklanego. Tapicerka dostępna jest w wielu rodzajach oraz kolorach.
Brut Nowa sofa z kolekcji Brut. Żeliwny stelaż mebla pomalowano farbą poliestrową. Wypełnienie poduszek wykonane jest z ekspandowanego poliuretanu, zdejmowane pokrowce zaś dostępne są w kilku rodzajach tkanin w wielu kolorach. W skład serii wchodzą także fotel, stoły i stoliki kawowe.
Haller Systemowy regał dzięki stalowemu łącznikowi kulkowemu, można go dowolnie konfigurować i rozbudowywać. Mebel opcjonalnie może mieć oświetlenie LED. Ścianki, drzwiczki i blaty są ze stali malowanej w 14 kolorach do wyboru.
Rye Sofa Sofa, choć zaprojektowana przede wszystkim z myślą o lobby oraz przestrzeniach publicznych, sprawdzi się także w domowych wnętrzach. Mebel można konfigurować z trzech modułów i rozbudowywać do dowolnej wymaganej długości. Dostępny jest w wielu kolorach tapicerki, w wielu kombinacjach kolorystycznych.
Provocateur Sofa Provocateur ma charakterystyczne zaokrąglone siedzisko, do którego dopasowane jest miękko opadające oparcie. Model tapicerowany modnym welurem wyposażono w nogi o mosiężnym wykończeniu. Wymiar 245 cm x 87 cm. Sofa doskonale pasuje do stylizowanych na retro przestrzeni publicznych.
Lan Kolekcja, której wzornictwo inspirowane jest orientem. Linia obejmuje: dywany, moduły do siedzenia i ekrany akustyczne. W jej skład wchodzi siedem elementów tapicerowanych wełną z detalami z litego drewna. Nowość hiszpańskiej marki Gan powstała z myślą o przestrzeniach publicznych, gdzie tworzy się strefy wypoczynku w formie dowolnie konfigurowanej wyspy.