Architektura MuratorArchitekci

Kto jest kim w Architekturze

Ovotz design Lab
Ovotz design Lab
Ovotz design Lab
sp. z o.o. sp. k.
ul. Mogilska 65/710
31-545 Kraków
tel. 12 3614200
fax 12 3614201
e-mail: biuro@ovotz.pl
www.ovotz.pl

Założoną w Krakowie w 2007 roku pracownię Ovotz design Lab prowadzi Magdalena Skoplak-Seweryn. Architekci z Ovotz design Lab zawodowe doświadczenie zdobywali w pracowni GD & K Group, współprojektując w Krakowie m.in. minimalistyczny apartamentowiec na Kazimierzu (2005), plombę przy ul. Rakowickiej 7 czy ukończony niedawno nowoczesny budynek biurowy M65 Meduza. W tym ostatnim, tak samo jak w projektowanym przez GD & K niedawno otwartym hotelu Off White, opracowali projekty wnętrz.

Magdalena Skoplak-Seweryn

Magdalena Skoplak-Seweryn

Ukłon w stronę modernizmu. Budynek biurowy Carpathia Architektura Carpathii nawiązuje do tradycji warszawskiego modernizmu, z okresu zarówno przed- jak i powojennego. To ukłon autorów w stronę historii i tradycji architektonicznej miasta. Za projekt budynku odpowiada pracownia Ovotz Design Lab.
Park Inn w Krakowie Metaliczny, pełen obłości budynek, zaprojektował architekt Jurgen Mayer wspólnie z biurem architektonicznym Ovotz design Lab. Architekturą wnętrz Park Inn zajęła się firma Profap.
M65 Meduza Eksperymentując z formą i skupiając się na walorach estetycznych nie zapomniano również o pragmatycznej, funkcjonalnej stronie obiektu. Dzięki ścianie kurtynowej, opalizująca fasada zapewnia izolację termiczną biurowca.